ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

Fransa-Türkiye arasındaki ticaret ve dostluğun güvenli elçisi olarak, her gün verdiğimiz sözü %100 yüz yerine getiriyor, kusursuz bir karayolu taşımacılığı hizmeti sunuyoruz

VİP Transport, Türkiye-Fransa-Türkiye hattında yılların tecrübesine dayanan uzmanlığı ve sahadaki hâkimiyetiyle; ülke geneline yayılan geniş ulaşım ağıyla, Türkiye ve Fransa’nın dört bir yanına kusursuz bir karayolu taşımacılığı hizmeti sunar.

Çevreye duyarlı ve en son teknoloji sistemlerle donatılmış modern araç filosu ile Türkiye-Fransa arasında, parsiyel ve komple araç taşımacılığı hizmeti verir.

Tam donanımlı altyapısı, sahip olduğu kusursuz iletişim ağı sayesinde yıllardır sunduğu şeffaf ve kusursuz taşımacılık hizmeti ile genç yaşına rağmen sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur.

VİP Transport, milyonlarca dolar tutarında ticaretin gerçekleştirilmesini sağlarken, Türkiye-Fransa dostluğunun devam ettirilmesine de katkıda bulunur.

VİP Transport, tekstil taşımacılığına yönelik özel çözümler de sunar. Tekstil ve askılı taşımacılığa özel kapalı kasa araçları ile hem üretim sonunda fabrikalarından ürün yükleyebilir hem de müşterilerin ürünleri ihracata çıkana kadar depolanabilir. 

Yaş ortalamaları 1.7 olan ve tümü Euro5 / Euro 6 standartlarında çevre dostu araçlar, müşteriler tarafından günün 24 saati uydu takip sistemi ile izlenebilir.

Sahip olduğu teknoloji ve özel ekipmanlar sayesinde farklı türdeki kargoları kombin ederek taşıyabilen VİP Transport, müşterilerine anlık bilgi ve raporlama olanağı da sağlar.

Türkiye’den Fransa’ya hemen hemen her gün, Fransa’dan Türkiye’ye de düzenli olarak haftalık, grupaj ve komple çıkışlar yapar.

İhracat ve ithalatta komple çıkışlar müşteri ihtiyacı doğrultusunda hemen her gün gerçekleştirilebilmekte ve gerek komple gerekse de parsiyel taşımalar 5-6 gün arasında varış noktasına ulaştırılmaktadır.

VİP Transport taşımalarında ‘zaman’ konusunda sürpriz yaşanmaz. Müşteriye, yükün teslimat noktasına varış saati önceden bildirilir ve verilen termine mutlaka uyulur. (mücbir sebepler hariç)

VİP Transport’ta taşıma operasyonları her biri SRC, Psiko Teknik, Dijital ehliyet ve ADR belgelerine sahip olan 120 şoför tarafından gerçekleştirilir.

VİP Transport’un araç yatırımında çevre duyarlılığı ve maksimum verimlilik ekseninde ele aldığı teknoloji, operasyonlar esnasında ekibin en büyük yardımcısıdır. Dağıtım ağının, araç takibinin, günlük-dönemsel raporlamaların gerçekleştirilmesinde yani müşteri memnuniyetinin odak noktasında teknoloji yatırımları yer almaktadır. Firmanın bu alandaki mükemmeliyet çıtası, her zaman üst seviyededir.

İhracat ve ithalat taşımalarında parsiyel çıkış günleri ise aşağıdaki gibidir:

İhracat parsiyel çıkış günleri:
Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi.

İthalat parsiyel çıkış günleri:
Çarşamba, Cuma.