LOJİSTİK

Tecrübemiz, tedarikçi ağımız ile hasarsız, eksiksiz, zamanında teslimat sağlarız.

Lojistik, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere her türlü ürün, servis hizmeti ve bilgi akışının, başlangıç noktasından tüketildiği son noktaya kadar olan tedarik zinciri içindeki hareketinin, etkili ve verimli bir şekilde planlanması, uygulanması, taşınması, depolanması ve kontrol altında tutulması hizmetidir.

MAKSİMUM VERİMLİLİK

VİP Transport, dış ticarette rekabetin belirleyici faktörü olan lojistik alanında paydaşlarına kazandıran çözümler sunar.

Depo/antrepo hizmetlerini, kardeş firması Lotus Lojistik Antrepo ile sunan VİP Transport, dış ticarette rekabetin belirleyici faktörü olan lojistik alanında paydaşlarına kazandıran çözümler sunar. 

Müşterilerinin ihtiyaçlarıyla doğru orantılı lojistik hizmetleri vererek, yüklendikleri işleri onların adına daha hızlı, ekonomik ve en kaliteli şekilde yerine getirip, katma değer yaratır.

7-24 güvenlik sağlanan tesiste, kesintisiz internet ve elektrik bağlantısıyla donatılmış bir alt yapıya sahip olup, depo/antrepo hizmetleri ve stok yönetimi ile tedarik zinciri boyunca paydaşlarının maliyetlerini azaltmayı; tüm bu süreci maksimum verimlilikle tamamlamayı hedefler.