LOJİSTİK HİZMETLERİMİZ

Fransa-Türkiye arasındaki ticaret ve dostluğun güvenli elçisi olarak, her gün verdiğimiz sözü %100 yüz yerine getiriyor, kusursuz lojistik hizmetler sunuyoruz

Lojistik Nedir?

Lojistik, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere her türlü ürün, servis hizmeti ve bilgi akışının, başlangıç noktasından tüketildiği son noktaya kadar olan tedarik zinciri içindeki hareketinin, etkili ve verimli bir şekilde planlanması, uygulanması, taşınması, depolanması ve kontrol altında tutulması hizmetidir.

UÇTAN UCA HİZMET / MAKSİMUM VERİMLİLİK

VİP Transport, dış ticarette rekabetin belirleyici faktörü olan lojistik alanında paydaşlarına kazandıran çözümler sunar.

Depo/antrepo hizmetlerini, kardeş firması Lotus Lojistik Antrepo ile sunan VİP Transport, dış ticarette rekabetin belirleyici faktörü olan lojistik alanında paydaşlarına kazandıran çözümler sunar. 

Müşterilerinin ihtiyaçlarıyla doğru orantılı lojistik hizmetleri vererek, yüklendikleri işleri onların adına daha hızlı, ekonomik ve en kaliteli şekilde yerine getirip, katma değer yaratır.

7-24 güvenlik sağlanan tesiste, kesintisiz internet ve elektrik bağlantısıyla donatılmış bir alt yapıya sahiptir.

Depo/antrepo hizmetleri ve stok yönetimi ile tedarik zinciri boyunca paydaşlarının maliyetlerini azaltmayı; tüm süreci maksimum verimlilikle tamamlamayı hedefler.

 • VİP Transport, Türkiye-Fransa-Türkiye hattında yılların tecrübesine dayanan uzmanlığı ve sahadaki hâkimiyetiyle; her iki ülkenin geneline yayılan geniş ulaşım ağıyla, Türkiye ve Fransa’nın dört bir yanına kusursuz bir karayolu taşımacılığı hizmeti sunar.
 • Çevreye duyarlı ve en son teknoloji sistemlerle donatılmış modern araç filosu ile Türkiye-Fransa arasında, parsiyel ve komple araç taşımacılığı hizmeti verir.
 • Tam donanımlı altyapısı, sahip olduğu kusursuz iletişim ağı sayesinde yıllardır sunduğu şeffaf ve kusursuz taşımacılık hizmeti ile sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur.
 • VİP Transport, milyonlarca euro tutarında ticaretin gerçekleştirilmesine katkı sağlarken, Türkiye-Fransa dostluğunun devam ettirilmesine de katkıda bulunur.
 • VİP Transport, tekstil taşımacılığına yönelik özel çözümler de sunar. Tekstil ve askılı taşımacılığa özel kapalı kasa araçları ile üretim sonunda fabrikalardan ürün yükleyebilir ve müşterilerin ürünleri ihracata çıkana kadar depolayabilir.
 • Yaş ortalamaları 1.7 olan ve tümü Euro5 / Euro 6 standartlarında çevre dostu araçlar, yükün sahibi tarafından günün 24 saati uydu takip sistemi ile izlenebilir.
 • Parsiyel taşıma hizmeti kapsamında müşterilerinin farklı türlerdeki yüklerini, sahip olduğu teknoloji ve özel ekipmanlar sayesinde  tek araç içerisinde güvenle taşımaktadır.
 • Türkiye’den Fransa’ya hemen hemen her gün, Fransa’dan Türkiye’ye de düzenli olarak haftalık, grupaj ve komple çıkışlar yapılmaktadır.
 • İhracat ve ithalatta komple çıkışlar müşteri ihtiyacı doğrultusunda hemen her gün gerçekleştirilebilmekte ve gerek komple gerekse de parsiyel taşımalar 5-6 gün arasında varış noktasına ulaştırılmaktadır.
 • VİP Transport taşımalarında ‘zaman’ konusunda sürpriz yaşanmaz. Müşteriye, yükün teslimat noktasına varış saati önceden bildirilir ve verilen termine mutlaka uyulur. (mücbir sebepler hariç)
 • VİP Transport’ta taşıma operasyonları her biri SRC, Psiko Teknik, Dijital ehliyet ve ADR belgelerine sahip olan 120 şoför tarafından gerçekleştirilir.
 • VİP Transport’un araç yatırımında çevre duyarlılığı ve maksimum verimlilik ekseninde ele aldığı teknoloji, operasyonlar esnasında ekibin en büyük yardımcısıdır.
 • Teknolojik yatırımları sayesinde dağıtım ağı, araç takibi, günlük-dönemsel raporlamalar gibi bilgiler anlık olarak takip edilebilmektedir.

Kusursuz lojistik hizmetleri ile teknolojik yatırımlarını birleştirerek
müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutar