KAPSAM

ŞUBELER / GRUP ŞİRKETLERİ / İŞ ORTAKLARI / ACENTELER

VIP Transport, kurulduğu ilk günden bugüne değin uzun vadede sürdürülebilir bir büyüme elde etmek için yenilikçi çözümleri ve güvenilirliği ile, tüm paydaşlarının kârlılığını arttırmak adına, gerek insan kaynaklarına, gerekse teknolojik altyapısına önemli yatırımlar yapmış, 2019 yılında yaşanan pandemiyle birlikte oluşan yeni şartlara uygun ileriye dönük tüm hedef ve stratejilerini yenilemiştir. 

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini çeyrek asra yakın zaman içinde Fransa-Türkiye-Fransa hattında edindiği tecrübe ve sağlamış olduğu güvenle, verdiği sözlerin tümünü karşılayacağını taahhüt eder. 

ŞUBELERİMİZ

VİP Transport’un yurt içinde, Fransa’ya yaptığı ithalat ve ihracat hacimleri ile öne çıkan İzmir’de ve Konya’da şubesi bulunmaktadır.

İzmir Ofis

Karacaoğlan Mah. 6172 Sk. No: 1/3 Işıkkent 35050 Bornova / İzmir

Telefon : +90 (232) 421 08 54
Faks : +90 (232) 421 08 15

Yetkili: Zekeriya Çiftçi
zekeriya.ciftci@viptransport.com.tr

Konya Ofis

Nişantaş Mah. Kemerli Cad. Kemerli İş Merkezi
A Blok No: 9/308 Selçuklu / Konya

Tel: +90 (332) 238 33 22

Yetkili: Orhan Afşeoren
orhan.afseoren@viptransport.com.tr

GRUP ŞİRKETLERİMİZ

Her geçen gün portföyüne yeni müşteriler ekleyerek hızla büyümeye devam eden VİP Transport, rekabetçiliği artırmak amacıyla yeni yapılanmalara da imza atmaktadır. 

BRF Logistics Eood, VIP FRANCE SAS ve Lotus, VIP Transport’un hizmet veren kardeş firmalarımızdır. 

Sektörün ve müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik en güncel, hızlı ve güvenli hizmeti sağlamak için yepyeni araçları ekleyip filomuzu sürekli olarak genişletirek her geçen gün büyüyoruz. 

SÈTE’DE ÇÖZÜM ORTAĞINIZ
Gümrükleme ve Depolama İşlemleriniz Uzman ve Deneyimli Kadromuz Tarafından Yapılır
GÜMRÜKLÜ & SERBEST DEPOLAMA
Yükleriniz 2000m2 kapalı alan 1500m2 açık alanlı tesisimizde güvenle muhafaza edilir.
DAĞITIM TOPLAMA
Fransa’nın her yerine uzanan geniş ulaşım ağı ile dağıtım yapmaktadır.
GÜMRÜK
İthalat-İhracat gümrükleme hizmeti sunulmaktadır
GÜVENLİK
7/24 kamera kayıtlarıyla yükleriniz güvende
Previous slide
Next slide
vip-france-bio-certifikalı

Sahip olduğumuz 2008/848 AB kanunlarına uygun BIO CERTIFIKA ile ziraat ve gıda ürünlerinin depolanması sağlanmaktadır.

VİP FRANCE SAS

Fransa’da Gümrükleme ve Depolama İhtiyaçlarınıza Çözüm Oluyoruz

VİP France Markasıyla Müşterilerimize Çözüm Ortağıyız

VİP France markamız, sürekli büyümemizin bir devamı olarak Fransa’da gümrükleme ve depolama ihtiyaçlarınıza çözüm olmayı hedeflemektedir. Paris’teki ofisimizde gümrükleme ve evrak işlemlerini yürütmekteyiz. Ayrıca SÉTE limanındaki tesisimizde uzman ve deneyimli kadromuz tarafından işlemleriniz gerçekleştirilmektedir.

İthalat ve ihracat gümrükleme hizmetlerimizle birlikte geniş bir ulaşım ağımızı kullanarak Fransa’nın her yerine dağıtım ve toplama hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimizin yüklerinin güvenliği bizim önceliğimizdir; tesisimiz 7/24 kamera kayıtlarıyla izlenmektedir.

Gümrüklü ve serbest depolama hizmetlerimizle 1000m2 kapalı alan ve 1500m2 açık alan sunarak müşterilerimizin depolama ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktayız. VİP France olarak, sizlere profesyonel ve güvenilir lojistik hizmetleri sağlamak için çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

VİP Franse Macron yasalarına uygun olarak Şubat 2017 de Fransa da kurulan VIP FRANCE, Fransa genelinde lojistik hizmet vermektedir.

Adresse : 200 rue Pontmartin 34200 Sete, FRANCE

Téléphone : 0033 6 77252316 – 0033 9 67252374

e-Mail: gonul.aycan@viptransport.fr

BRF LOJİSTİK EOOD

Fransa taşımalarında daha hızlı davranabilmek ve geçiş belgelerinden kaynaklanabilecek sıkıntıları bypass etmek amacıyla Bulgaristan’da kurulan BRF Logistics Eood, özmal çekicileriyle Fransa hattında VİP A.Ş. taşıma süreçlerini desteklemektedir.

Avrupa’ya ilk giriş sınır kapısına en yakın noktada konumlandırılan BRF ofisinde gümrük ve evraksal takip yapılarak müşterilerimizin iş süreçleri hızlandırılmaktadır.

Adres: Bautcher Str. No:5/2
6450 HARMALI, BULGARIA
Tel: 00359 89 778 26 41

LOTUS-Antrepo-VİP Transport Antrepo

LOTUS ANTREPO

LOTUS, VIP Transport kardeş şirketlerinden biri olup, depo/antepo/gümrük hizmetleri alanına yoğunlaşmış grup şirketidir. 

2000 yılında kurulan ve bugün 30 çalışanı ile hizmet veren firmanın antrepolarında doluluk oranı ortalama yüzde 80’dir.

Teknolojinin en son imkânlarından yararlanan LOTUS, bu alanda sektörde pek çok yeniliğe de öncülük etmiştir. Gümrük müdürlüğü altyapılı yönetim kadrosu ve işinde son derece yetkin, eğitimli, hızlı iş yapabilme kapasitesine sahip uzman iş gücü ile şeffaf, güvenli ve kaliteli hizmet vermeyi sürdürüyor. Lotus markasının uluslararası anlamda taşıdığı prestijin, tüm firma çalışanlarının emeği ile değer kazandığını bilir ve her çalışanını LOTUS ailesinin önemli birer ferdi olarak benimser.

Ülkelerin ticari ve gümrük kuralları sürekli olarak değişirken, profesyonel kadromuz da gelişmeleri sürekli olarak takip ederek, yaşanabilecek olası gümrük sorunlarının önüne geçer,  gönderilerinizin böylece aksamadan ve tam zamanında yerine ulaşması sağlanır. 

Hadımköy’de bulunan genel antrepo ve tehlikeli madde deposu 5000m² alana kurulmuştur. LOTUS’un 500m² alanındaki tehlikeli madde antreposunda ise ADR sınıfındaki yüklere hizmet verilmektedir. Depo güvenlik açısından son teknoloji sistemler ile donatılmış olup, her ürün uygunluğu için tehlikeli madde güvenlik danışmanımız tarafından, MSDS ve Matris Kontrolü yapılarak depolamalarınız gerçekleştirilmektedir.

Adres: Yeşilbayır Mh. Yapı Cd. No:21/A
Hadımköy / İSTANBUL

Web Sitesini Ziyaret Ediniz

İŞ ORTAKLARIMIZ / ACENTELER

VİP Transport’un kanıtlanmış başarısının arkasındaki güçlerden biri, “iş ortakları” olarak nitelendirilen acenteleridir. Fransa’daki acenteler aracılığıyla uzun yıllardır aksamadan ve sürekli geliştirilerek sunulan hizmetin temelinde ise “dürüstlük” yer almaktadır.

VİP Transport, başta Paris, Lille, Lyon ve Marsilya olmak üzere Fransa genelinde bulunan kendi depoları ve acenteleriyle birlikte, hızlı lojistik hizmetleri sunmaktadır. Acenteler, Fransa mevzuatına hakim olan iş gücü, güçlü teminat yapısı ve zamandan tasarruf sağlayan iş modelleriyle VİP Transport’u rakiplerinin önüne taşımaktadır.