VIP Transport ile İspanya Nakliyede Yeni Bir Çağ!

Güvenli ve Etkin Lojistik Çözümler Şimdi Türkiye İspanya Hattında!

VIP Transport, Türkiye-İspanya nakliye sektörüne yenilikçi bir soluk getiriyor. İspanya’nın Türkiye ile olan ticari ve turizim hacmi göz önünde bulundurularak tasarlanan bu yeni hizmet, Türkiye ile İspanya arasındaki ticaretin gelişimine katkıda bulunmayı amaçlıyor. VIP Transport, İspanya’dan Türkiye’ye ve Türkiye’den İspanya’ya yapılan nakliyelerde güven ve hızı bir arada sunuyor.

ispanya nakliyede hemen her gün türkiye nakliye çıkışları
Türkiye den hemen fransa nakliye çıkışları
fransa türkiye arası yol
ispanya nakliyede hemen her gün türkiye nakliye çıkışları
Türkiye den hemen fransa nakliye çıkışları
fransa türkiye arası yol

İspanya, Avrupa’nın en güzel ve turistik ülkelerinden biri olmakla birlikte Türkiye ile ticaret hacmi de çok büyük bir ülkedir. İşte bu nedenle, İspanya’dan Türkiye’ye ve Türkiye’den İspanya’ya yapılan nakliye hizmetleri, her iki ülkenin ekonomisi için de önem taşımaktadır. Bu hattaki taşıma ihtiyaçlarınız için güvenilir nakliye çözüm ortağınız İspanya Nakliye Firması olan VİP Transport sizin için en doğru adres.

İspanya Nakliye Firması Seçerken Neden VİP Transport?

İspanya’dan Türkiye’ye veya Türkiye’den İspanya’ya taşıma yaparken, güven ve hız en önemli faktörlerden biridir. İşte bu noktada VİP Transport hatı uzmanlığı ve geniş araç filosu ile öne çıkmaktadır. Uzun yıllara dayanan deneyimi ve uzman ekibi ile VİP Transport, İspanya nakliye ihtiyaçlarınızı karşılamak için en dinamik firmadır.

VİP-Transport-ispanya nakliye

İspanya Nakliyesinde VİP Transport'un Ayrıcalıkları:

İspanya nakliyenin hızlı ve kaliteli markası VİP Transport

1. Hız: VİP Transport, taşıma süreçlerini hızlandırmak için en optimum stratejileri geliştirip uygular. Eşyalarınızı zamanında ve güvenilir bir şekilde teslim etmek için taahhüt edilen süreye mutlaka uymaktadır.

2. Güvenlik: Nakliyat sürecinde güvenlik her zaman önceliklidir. Eşyalarınızın güvenliği için modern ve güvenilir taşıma ekipmanları kullanılmak, Euro6 standardında modern araçlar kullanılmaktadır.

3. Uzmanlık: VİP Transport, yılların getirdiği hat hakimiyeti ile İspanya’dan Türkiye’ye ve Türkiye’den İspanya nakliye konusunda uzmanlaşmıştır. Her aşamada müşterilerine destek olacak deneyimli bir ekibe sahiptir.

4. Hizmet Çeşitliliği: VİP, müşterilerinin ihtiyaçlarına özel çeşitli hizmetler sunmaktadır. İspanya komple yük taşımacılığı ve İspanya parsiyel nakliye seçenekleri ile hemen her sektörün ihtiyacına özelleştirilmiş taşıma çözümleri sunmaktadır.

5. Müşteri Odaklılık: VİP, müşterilerinin ihtiyaçlarını anlar ve onların beklentilerini karşılamak için çalışır.

6. Ekonomik Seçenekler: Nakliye maliyetlerinizi minimize etmek için ekonomik seçenekler sunmaktadır. VİP Transport ile bütçenizi zorlamadan güvenilir bir nakliye hizmeti alabilirsiniz.

VİP-aş-website logo

İSPANYA NAKLİYE HİZMETLERİMİZ

Nakliye sektöründe kalitesiyle öne çıkan VİP Transport, 1998 yılından beri karayolu nakliye, uluslararası taşımacılık, lojistik ve antrepo hizmetleri vermektedir.

Türkiye-Batı Avrupa hattının uzmanlığı ve sahadaki hâkimiyetiyle; Türkiye ve İspanya’nın dört bir yanına kusursuz bir karayolu taşımacılığı hizmeti sunar.

Perakende, tekstil, otomotiv, FMCG firmaları başta olmak üzere ülkemizde ve İspanya’da ithalat-ihracat yapan onlarca firmanın çözüm ortağı olmuştur.

VIP Transport, lojistik hizmetlerini müşterilerinin gereksinimlerine göre şekillendirerek, işlemleri hızlı, maliyet-etkin ve yüksek kalitede tamamlayarak değer katmayı amaçlar. Depolama ve stok yönetimi hizmetleriyle, iş ortaklarına tedarik zinciri boyunca maliyet düşürme ve süreç optimizasyonu sunar.

VIP, Hadımköy’de bulunan 5000m² kapalı alanında, ithalat ve ihracat yapan şirketlere hızlı ve güvenilir lojistik depolama hizmetleri sağlamaktadır. Ayrıca, grup şirketi Lotus Antrepo üzerinden genel ve yanıcı maddeler için özel antrepo hizmetleri de sunmaktadır. Bu hizmetlerle, şirketlerin lojistik süreçlerini daha etkin bir şekilde yönetmelerine olanak tanımaktadır.

Hakkındaki Videoyu Oynat VİP-Ana-Fotograf-2023

VIP Transport, İspanya parsiyel nakliye hizmetleriyle kurumsal müşterilerin ihtiyaçlarına özel çözüm sunmaktadır. Türkiye’den İspanya’ya yapılan nakliyelerde, farklı yük boyutlarını uygun koşullarda aynı tırda bir araya getirerek sunduğumuz esnek ve ekonomik taşıma seçenekleriyle öne çıkıyoruz. Parsiyel nakliye, birden fazla müşterinin yüklerini tek bir araçta toplayarak, maliyetleri azaltırken, zamanında ve güvenli teslimat garantisi sağlamaktayız. Özmal tırlarımızla yaptığımız taşımalara tamamlayıcı olarak kullandığımız geniş acente ağımız, İspanya’ya yönelik her türlü parsiyel nakliye talebinizi kusursuz bir şekilde yerine getirmek için kullanmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyeti ve güvenliği bizim için her zaman en ön plandadır. Bu sebeple, İspanya’ya yapacağınız her türlü parsiyel taşımacılık ihtiyacınızda, VIP Transport’un uzmanlığına güvenebilirsiniz.

VİP Transport olarak İspanya’dan Türkiye’ye ve Türkiye’den İspanya’ya birçok farklı sektöre özel çözümlerle ihracat ve ithalat süreçleriniz için nakliye hizmeti sunuyoruz. Ağır tonajlı yüklerinizi de özel yükleme tekniklerimizle güvenle taşıyoruz. İşte sunmuş olduğumuz İspanya nakliye hizmetlerinden bazıları:

İspanya komple tır taşımacılığı

İspanya parsiyel taşımacılık

Ağır sanayi taşımacılığı

Gümrükleme hizmetleri

Depolama hizmetleri

İspanya nakliye ihtiyaçlarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde karşılamak için VİP Transport her zaman yanınızda. Deneyimli ekibimiz, yüksek güvenlik standartları ve müşteri odaklılık ilkeleriyle size en iyi nakliye deneyimini sunmayı taahhüt ediyoruz. İspanya’dan veya Türkiye’den malzeme taşımanız gerektiğinde, VİP Transport’a siz de güvenebilirsiniz.

İspanya Nakliye Hizmetini Ana Şehirlerdeki Depolarımızla Hızla Yürütmekteyiz

VİP Transport olarak, İspanya’nın farklı bölgelerindeki depolarımızla İspanya nakliye hizmetlerinizi daha da kolaylaştırıyoruz. La Jonkara, Barselona, Madrid, İrun, Bilbao ve Valensiya gibi İspanya’nın önemli şehirlerindeki depolarımız ile taşımanızın her aşamasında eşyalarınızın güvenli saklanması ve hızlı dağıtımı için uçtan uca kusursuz ağımızla çalışmaktayız.

İki ülke arasında yapılan taşımalarda depolarımız, malzemelerinizin güvenli bir şekilde saklandığı ve düzenlendiği bir merkez haline gelir. Bu, taşıma sürecini daha iyi organize etmemize ve eşyalarınızın izlenmesini kolaylaştırmamıza olanak tanır.

VİP Transport olarak, depolarımızın işleyişi ve güvenliği konusunda büyük bir titizlikle çalışıyoruz.

VIP Transport, İspanya nakliye hizmetlerinde, ileri düzey araç takip sistemleri ile müşterilerinin yüklerinin durumu hakkında anında bilgi edinebilmesini sağlamaktadır. Bu teknoloji, yüklerinizi Türkiye’den İspanya’nın dört bir yanına taşırken her adımı şeffaf ve güvenilir bir şekilde izlemenizi sağlar. Müşterilere gerçek zamanlı güncellemeler sunan VIP Transport, taşımacılık sürecinin her aşamasında maksimum güvenlik ve kontrol vaat ediyor. Bu yenilikçi yaklaşım, müşteri memnuniyetini artırırken, lojistik operasyonların verimliliğini de üst düzeye çıkarmaktadır.

Hem komple hem de parsiyel taşıma seçenekleriyle, müşteri taleplerine hızla yanıt veriyor, yüklerinizi 6-7 gün arasında İspanya‘ya taşıyoruz. İspanya’ya yönelik komple tır yüklemeleri hemen her gün gerçekleştirilebilirken, parsiyel çıkış günlerimiz Pazartesi, Çarşamba, Cumartesi‘dir.

HAKKIMIZDA

Yüzde 100 Müşteri Memnuniyeti ile İspanya Nakliyede Kusursuz Performans

Lojistik sektörünün başarılı oyuncularından olan Fransa VİP Uluslararası Taşımacılık A.Ş. ülkemizin büyüyen ticari ihtiyaçlarına ve müşterilerine yönelik sunduğu benzersiz çözümlerle Türkiye-Fransa arasındaki ticaretin güvenilir elçisi konumundadır. 

VİP Transport, 250’nin üzerinde uzman çalışanı, filosundaki 125 tane Euro 6 çekici ve 40 tane askılı + 100 tane tenteli, çift kat, tren yüklemeli 140 mega yarı römork, en son teknolojiyle donatılmış kusursuz iletişim ağı ile İspanya Nakliye, İspanya Lojistik ve Antrepo faaliyetlerini sürdürmektedir.

VİP Transport, sektördeki teknolojik gelişmeleri dünya ile eş zamanlı izleyerek, müşterilerin çeşitli iş modelleri ve ihtiyaçlarına uygun, dünya standartlarında taşımacılık hizmetleri sunmak için sürekli çalışmalarını sürdürmektedir. Bu yaklaşım, müşteri memnuniyetini artırmaya ve sektördeki yeniliklere uyum sağlamaya yönelik bir strateji olarak öne çıkmaktadır.

2021 Yılın Lojistik Firması VİP Transport

12. ATLAS LOJİSTİK ÖDÜLLERİ

VİP ULUSLARARASI TAŞIMACILIK A.Ş.

Yeşil Lojistik firması VİP Transport
Belgelerimize Yeşil Lojistik Sertifikasını Ekledik

Çevre ve sürdürülebilirliğe verdiğimiz önemle, Yeşil Lojistik sertifikamızı almaya hak kazandık. Lojistik faaliyetlerimizde çevre dostu uygulamalar kullanarak doğanın korunmasına katkı sağlıyoruz. Müşterilerimizle birlikte, daha temiz ve sağlıklı bir dünya için çalışmaya devam ediyoruz.

TEKNOLOJİK ALTYAPI

VİP Online

iOS ve Android işletim sistemleri uyumlu olacak şekilde hazırlanmış uygulamamız sayesinde, diledikleri zaman yükleri hakkında bilgi edinebilir ve bu verileri gerçek zamanlı olarak izleyebilmektedirler.

Başlıca fonksiyonları,

  • tüm yazılımlarla entegre sistem,
  • web bazlı şeffaf takip,
  • sipariş durum sorgulama,
  • yük sorgulama,
  • hesap ekstresi sorgulama,
  • geriye yönelik raporlama,
  • otomatik proaktif raporlama.

Araç Takip Sistemi

Yükler müşterilerimiz tarafından, GPS uydu takip sistemleri aracılığıyla anlık olarak haritada izlenebilmektedir. Sistemimiz sayesinde, araçların konumları, araç takip sistemi üzerinden gerçek zamanlı olarak görüntülenebilir, böylece daha güvenli ve verimli bir lojistik deneyimi sunulur.