VİP Transport

İNSAN KAYNAKLARI

DOĞRU İŞE DOĞRU İŞGÜCÜ

Nitelikli, yetenekli, eğitimli ve şirket hedeflerine odaklı personelin, müşteri memnuniyetinde firmanın esas gücünü oluşturduğu biliyoruz. 

Hedeflerimizi ve mükemmeli yakalamadaki en büyük etkenin çalışanlarımız olduğu bilinciyle, işe alım politikamızın temelini, etik değerlere bağlı, kurum değerlerine ve kültürüne en uygun ve doğru kişilerin doğru pozisyonlara yerleştirilmesi oluşturur.

İhtiyaç analizlerimiz doğrultusunda insan gücünü etkin şekilde planlar, işe alım sürecinde adaylarda eğitim, yabancı dil, tecrübe, yeniliklere adapte olma becerisi, dinamizm ve teknolojiye hâkimiyetine bakarız. 

Personelimizin güvenli çalışma ortamlarında mesailerini geçirmeleri, bedensel, ruhsal sağlık ve bütünlüklerini korumaları için gerekli olan tüm kaynakları sağlar ve öngörülebilen tüm tedbirleri alırız. 

Ekibimizi sürekli olarak düzenlenen eğitimler ve motivasyon faaliyetleri ile destekleriz. Böylece, kadromuzun gücünü, sektörel bilgi ve birikimini arttırmayı hedefleriz. 

İnsan Kaynakları birimimiz işe alım faaliyetlerini yıllık plan dahilinde gerçekleştirilmekte olup, süreç ve adımları standart ve şeffaf bir şekilde tamamlamaktadır. 

VİP-aş-website logo

Bugün mavi ve beyaz yakalı olmak üzere 250’nin üzerinde personel ile yoluna devam etmekte olan VIP Transport, uyruk, cinsiyet, ırk ayrımı yapmadan ‘doğru işe doğru işgücü’ vizyonu doğrultusunda hareket eder.

İş Başvurusu

VIP Transport’un sürekli büyüyen kadrosunun bir parçası olmak istiyorsanız, özgeçmişinizi bizimle paylaşabilirsiniz.