VİP Transport

HAKKIMIZDA

Türkiye-Fransa-Türkiye Hattının Uzman ve Güvenilir Markası

VİP ULUSLARARASI TAŞIMACILIK VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Türkiye ve Fransa arasındaki ihracat hattında yılların tecrübesine dayanan uzmanlığımız ve sahadaki hâkimiyetimizle; ülke geneline yayılan geniş ulaşım ağımızla, Fransa’nın dört bir yanına mükemmel bir karayolu taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. İki ülke arasındaki ticarete artı değer katmak vizyonuyla faaliyetlerimizi sürdürürken, bizimle birlikte çalışmayı seçen paydaşlarımızın da kârlılığını artırmayı kendimize görev edindik.

VİZYONUMUZ

Sürekli gelişen ve büyüyen bir firma olarak kazandığımız ticari başarıyla birlikte ülke ticaretine de artı değer katmak, lojistik sektöründe dünya standartlarında örnek bir hizmet vermek. 

MİSYONUMUZ

Türkiye-Fransa-Türkiye hattında uzmanlığı, kalitesi ve güvenilirliği kanıtlanmış lojistik hizmet sağlayıcısı olarak, iki ülke arasındaki dostluğa katkı sağlamak, karayolu taşımacılığında hem Türkiye’de hem Fransa’da ilk akla gelen ve tercih edilen marka olmak. 

VİP-aş-website logo

Etik değerlere bağlı; güvenilir ve dürüst bir hizmet anlayışıyla çalışırız.

365 gün (resmi tatiller dahil) 7/24 saat müşterilerimizle anlık bilgi paylaşan tek firmayız!

Türkiye-Fransa-Türkiye nakliyesinde sahip olduğumuz “tek hat uzmanlığıyla” ülkenin her noktasına tam zamanında lojistik hizmeti veririz.

Müşterilerimizin farklı iş modellerine ve ihtiyaçlarına göre dünya standartlarında taşımacılık hizmetleri sunar, verdiğimiz sözlerin tümünü karşılarız. 

Hizmet kalitesini sürekli yükselterek, müşteri memnuniyetinin maksimum düzeyde sağlanması için çalışmalar yaparız.

Bilişim teknolojilerini en iyi şekilde kullanır, teknolojik altyapımıza sürekli yatırım yaparız.

Her gün hem Fransa hem de Türkiye’de 50-80 aracımız sahada bulunur. Olası olumsuzluklara karşı anında müdahale ederiz.

Hem ithalatta hem ihracatta door to door teslimat sağlarız.

DEĞERLERİMİZ

U

Uzman Kadro

Başarımızın bizimle birlikte aynı hedefe yürümek için özveri ve gayretle çalışan, işinde son derece yetkin, iletişimleri kuvvetli çalışanlarımız sayesinde olduğunu bilir ve ekibimizin mutluluğunu önemseriz. Bizi başarıya ulaştıran en büyük değerimizin, iş yaptığı ülkenin dilini konuşan, o ülkenin ekonomisini bilen uzman kadromuz olduğunun bilincindeyiz.

M

Müşteri Memnuniyeti

Mükemmellik çıtasını her zaman müşteriden yana yüksek tutar, bu doğrultuda yerinde öngörüler ve paydaşlarımız için yatırımlar yaparız.

Ç

Çevre Bilinci

Çevremizi, geleceğemize bırakacağımız en büyük miras olarak görür, tüm sorumluluklarımızı yerine getiririz. Karayolunu en az seviyede kullanır, intermodal taşımacılık ile operasyonlarımızı minimum seviyelerde karbon salınımıyla tamamlarız.

T

Teknoloji

Tüm lojistik sürecin en hızlı ve verimli halde ilerlemesi için bilişim teknolojilerini en iyi şekilde kullanıyor, teknolojik altyapımıza sürekli yatırım yaparak hedeflerimize yaklaşıyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

VİP-aş-website logo

Marka imajını ve bilinirliğini korumak,

Etik değerlere bağlı; güvenilir ve dürüst bir hizmet anlayışı çerçevesinde, müşterilerimizle 7-24 saat şeffaf bilgi paylaşarak; müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,

Müşterilerimizin emanetleri olan yüklerini kendi emanetimiz gibi görmek, güvenliklerini, muhafazasını en üst seviyede sağlamak ve alıcılarına tam zamanında ulaştırmak,

Müşterilerimizin farklı iş modellerine ve ihtiyaçlarına göre dünya standartlarında taşımacılık hizmetleri sunmak, 

Paydaşlarımızla etkin iletişim teknikleri kullanarak hizmet zincirimizde karşılıklı güvene ve bilgi paylaşımına dayalı ilişkiler kurmak ve geliştirmek,

Sektöründe teknolojik yenilikleri dünyayla eş zamanlı olarak takip ederek, sürekli iyileştirme anlayışını şirket kültürümüzün ayrılmaz bir parçası haline getirmek,

İşine bağlı çalışanları ve en güncel teknolojilerle yürütülen iş modeliyle devamlı büyümek, tedarikçileri ile karşılıklı yarar ilişkisine inanarak çalışmak,

Tüm çalışanlarımızın değişikliklere ve yeniliklere kolaylıkla uyumlanmasını sağlamak,

Güçlü bilançosunun desteğiyle, kârlılıkta sınıfının en iyisi olarak hissedarlarına sürdürülebilir getiri sağlamak,

Paydaşlarımızın süreçlerimizde aldıkları rolleri geliştirmek için planlı eğitim faaliyetleriyle, farkındalık ve bilgi düzeylerini artırarak mesleki ve bireysel gelişimlerini sağlamak,

Müşteri verilerini (finansal veriler, kişi bilgileri…) değerli ve mahrem kabul ederek; ilgili tüm yasaların gerektirdiği zorunluluk çerçevesinde sorumluluklarını yerine getirmek.

Kurumsal faaliyetlerimizin altyapısında kullanılan bilişim hizmetlerinin sorunsuz ve kesintisiz devam etmesi, kişisel – özel verilere erişimin sadece yetkili kişilerce erişilebilmesi amacıyla tüm güvenlik tedbirlerini almak,

Çalışanlarımızın her birinin çok kıymetli olduklarını bilerek, şirket aidiyetlerini ve memnuniyetlerini yüksek seviyede tutacak bir yönetim anlayışını benimsemek,

Hizmet kalitesini sürekli yükselterek, müşteri memnuniyetinin maksimum düzeyde sağlanması için çalışmalar yapmak,

Doğal kaynakların korunması, geri kazanılması ve zararlı atıkların en aza indirilmek için eylem planlarını hazırlamak ve gerekli çalışmaları yürütmek.

* Paydaşlarımız: Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz, müşterilerimiz, alt işverenler

BİLGİ GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

VIP Transport ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi’nin şartlarını yerine getirmeyi, etkinliğini sürdürmeyi ve sürekli geliştirme faaliyetini devam ettirmeyi, yasal şartlar ve müşteri şartlarını da göz önünde bulundurarak, mevcut ve oluşabilecek riskleri de dikkate almak yoluyla bilgi güvenliği gereksinimlerini karşılamayı politikası olarak belirlemiş ve ilgili taraflara sunmuştur.

VIP Transport bilgi varlıklarına yönelik oluşabilecek her türlü riski yöneterek bilgilerin temiz, güvenli ve erişilebilir olmasını sağlar.