VİP Transport

FRANSA PARSİYEL TAŞIMACILIK

Fransa-Türkiye-Fransa Parsiye Nakliyede Uzman ve Güvenilir Marka

Fransa Parsiyel Nakliye

Fransa parsiyel nakliye hizmeti veren firmalar arasında profesyonelliği ve yıllık sefer sayısı ile öne çıkan VİP Transport uzmanlığı, kalitesi, güvenilirliği ve hızlı teslimatları ile sektörün en önemli oyuncularındandır.

Lojistik hizmet sağlayıcısı olarak Fransa parsiyel nakliye sektöründe verimliliği ve karlılığı ilke edinerek paydaşlarına maliyet avantajı sağlayan VİP Transport, Fransa-Türkiye ihracat ve ithalatının en önemli hizmet sağlayıcılarından biri haline gelmiştir.

fransa-parsiyel-hızlı-nakliye-fransa-ekspres

İhracat ve ithalatın temel değerlerinden olan lojistik ve karayolu taşımacılığı sektöründe 1998 yılından bu yana profesyonel olarak hizmet veren VİP Transport, sahadaki hâkimiyeti, tecrübesi, hem Türkiye hem Fransa geneline yayılan geniş ulaşım ağı ve en son teknolojiden yararlanarak yapılandırdığı bilgi işlem alt yapısıyla, her daim en hızlı çözümleri üretir.

Fransa-parsiyel-nakliye-çalışan-VİP-Transport

Parsiyel Taşımacılık Nedir?

Birden fazla firmaya ait yükün tek bir taşıma aracına yüklenerek nakliyesine “parsiyel taşıma”, yüke ise “parsiyel yük” denilmektedir. Küçük hacimli ürünlerden büyük yükleme partileri oluşturularak sağlanan parsiyel araç taşımacılığında; bir taşıma aracını dolduracak miktarda yüke sahip olmayan firmaların gönderilerinde maliyet tasarrufu yapma imkânı sağlar.

VİP Transport, parsiyel taşımacılığın yanı sıra komple taşımacılık hizmeti de vermektedir.

VİP Transport

Fransa karayolu taşımacılığının en ekonomik seçeceği olan VİP Transport’un Fransa parsiyel taşımacılık hizmetini tercih ederek, uygun nakliye maliyetleriyle siz de bütçenizi koruyabilirsiniz

“UÇAKLA YARIŞAN EKSPRES TESLİMAT”

Ticarette en önemli unsurlardan biri zamanlamadır. Bazı firmalar için teslimat süresinin önemi daha fazla olabilmektedir. VİP Transport hem Fransa’nın hem Türkiye’nin bütün şehirlerine standart nakliyeyle 6 gün içinde teslimat yapmaktadır. Ekspres Teslimat hizmetiyle, Türkiye-Fransa hattı 4 günün altına inebilmektedir.

Her türlü aksaklığa karşı gerekli tüm önlemler alınsa da, oluşabilecek bir problemde, Fransa’nın dört bir yanında bulunan araçlarımızla kısa sürede aksiyon alabilmekteyiz.

Fransa-her-gün-çıkış-tır-taşıma-karayolu

İthalat ve ihracat alanlarında Fransa hattında sektörün liderlerinden olan VİP Transport, Fransa parsiyel çalışan nakliye firmaları arasında sürecin her aşamasında 365 gün, 7/24 müşterilerine bilgi verebilen tek firma olma özelliğini taşımaktadır. (resmi tatiller dahil)

Fransa parsiyel karayolu taşımacılığı çıkış günlerimiz aşağıdaki gibidir:

İhracat parsiyel çıkış günleri:
Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi.

İthalat parsiyel çıkış günleri:
Çarşamba, Cuma.

Bir tırın tamamını dolduramayacak miktardaki ürünlerin nakliyesinde, gönderilmek istenen ürünün kapladığı alan baz alınarak hesaplanmaktadır. Parsiyel taşımacılık modelinde aynı rotada bulunan yol üzerinde birden fazla müşterinin yükü taşınabilmektedir. Bu sayede bir taşıma aracı kullanmak yerine, taşınan ürün miktarına göre bir fiyatlandırma yapılır. Kullanılacak alan bazında fiyatlama yapıldığı için lojistik maliyetler açısından avantaj sağlanmaktadır. Ürün özelliklerine ek olarak gönderilmesi planlanan lokasyon ve tercih edilen taşıma modu da fiyatlandırmayı etkilemektedir.

Parsiyel taşımacılık düşük hacimli yükü olan şirketler için oldukça avantajlıdır. Parsiyel taşımacılık seçeneğiyle, en küçük hacimli yükleriniz bile güvenle ve en ekonomik şekilde taşınabilmektedir.

Komple taşımacılık bir tırın tümüyle kiralanmasıdır. Parsiyel taşımacılıkta, farklı müşterilere ait yükler aynı araca yüklenir. VİP Transport’un çıkış günlerinin sıklığı nedeniyle müşteri ihtiyaç duyduğu hemen her gün yükleri yola çıkmaktadır.

İhracat parsiyel çıkış günleri: Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi.
İthalat parsiyel çıkış günleri: Çarşamba, Cuma.