FRANSA PARSİYEL

Fransa-Türkiye-Fransa Parsiye Nakliye Sektörünün Uzman, Güvenilir ve Ödüllü Markası

VİP Transport

Fransa Parsiyel Nakliye

VİP Transport Fransa ve Türkiye’nin bütün şehirlerine standart nakliyeyle 6 gün içinde teslimat yapmaktadır. Fransa parsiyel nakliye hizmeti veren firmalar arasında profesyonelliği ve yıllık sefer sayısı ile öne çıkan VİP Transport uzmanlığı, kalitesi, güvenilirliği ve hızlı teslimatları ile sektörün en önemli oyuncularındandır.

Lojistik hizmet sağlayıcısı olarak Fransa parsiyel nakliye sektöründe verimliliği ve karlılığı ilke edinerek paydaşlarına maliyet avantajı sağlayan VİP Transport, Fransa-Türkiye ihracat ve ithalatının en önemli hizmet sağlayıcılarından biri haline gelmiştir.

Hızlı teklif alın
fransa-parsiyel-hızlı-nakliye-fransa-ekspres

İhracat ve ithalatın temel değerlerinden olan lojistik ve karayolu taşımacılığı sektöründe 1998 yılından bu yana profesyonel olarak hizmet veren VİP Transport, sahadaki hâkimiyeti, tecrübesi, hem Türkiye hem Fransa geneline yayılan geniş ulaşım ağı ve en son teknolojiden yararlanarak yapılandırdığı bilgi işlem alt yapısıyla, her daim en hızlı çözümleri üretir.

Fransa-parsiyel-nakliye-çalışan-VİP-Transport

Parsiyel Taşımacılık Nedir?

Birden fazla firmaya ait yükün tek bir taşıma aracına yüklenerek nakliyesine “parsiyel taşıma”, yüke ise “parsiyel yük” denilmektedir. Küçük hacimli ürünlerden büyük yükleme partileri oluşturularak sağlanan parsiyel araç taşımacılığında; bir taşıma aracını dolduracak miktarda yüke sahip olmayan firmaların gönderilerinde maliyet tasarrufu yapma imkânı sağlar.

VİP Transport, parsiyel taşımacılığın yanı sıra komple taşımacılık hizmeti de vermektedir.

VİP Transport’ta Fransa Parsiyel Nakliye Kalitesi Hızı Uygun Fiyatları Güvenilirliği Bilgisi ile Ön Plana Çıkar

Fransa karayolu taşımacılığının en tavsiye edilen firması olan VİP Transport’un Fransa parsiyel taşımacılık hizmetini tercih ederek, uygun nakliye maliyetleriyle siz de bütçenizi koruyabilirsiniz

“UÇAKLA YARIŞAN EKSPRES TESLİMAT”

Ticarette en önemli unsurlardan biri zamanlamadır. Bazı firmalar için teslimat süresinin önemi daha fazla olabilmektedir. VİP Transport hem Fransa’nın hem Türkiye’nin bütün şehirlerine standart nakliyeyle 6 gün içinde teslimat yapmaktadır. Ekspres Teslimat hizmetiyle, Türkiye-Fransa hattı 4 günün altına inebilmektedir.

Her türlü aksaklığa karşı gerekli tüm önlemler alınsa da, oluşabilecek bir problemde, Fransa’nın dört bir yanında bulunan araçlarımızla kısa sürede aksiyon alabilmekteyiz.

Fransa-her-gün-çıkış-tır-taşıma-karayolu

İthalat ve ihracat alanlarında Fransa hattında sektörün liderlerinden olan VİP Transport, Fransa parsiyel çalışan nakliye firmaları arasında sürecin her aşamasında 365 gün, 7/24 müşterilerine bilgi verebilen tek firma olma özelliğini taşımaktadır. (resmi tatiller dahil)

Fransa parsiyel karayolu taşımacılığı çıkış günlerimiz aşağıdaki gibidir:

İhracat parsiyel çıkış günleri:
Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi.

İthalat parsiyel çıkış günleri:
Çarşamba, Cuma.

Bir tırın tamamını dolduramayacak miktardaki ürünlerin nakliyesinde, gönderilmek istenen ürünün kapladığı alan baz alınarak hesaplanmaktadır. Parsiyel taşımacılık modelinde aynı rotada bulunan yol üzerinde birden fazla müşterinin yükü taşınabilmektedir. Bu sayede bir taşıma aracı kullanmak yerine, taşınan ürün miktarına göre bir fiyatlandırma yapılır. Kullanılacak alan bazında fiyatlama yapıldığı için lojistik maliyetler açısından avantaj sağlanmaktadır. Ürün özelliklerine ek olarak gönderilmesi planlanan lokasyon ve tercih edilen taşıma modu da fiyatlandırmayı etkilemektedir.

Parsiyel taşımacılık düşük hacimli yükü olan şirketler için oldukça avantajlıdır. Parsiyel taşımacılık seçeneğiyle, en küçük hacimli yükleriniz bile güvenle ve en ekonomik şekilde taşınabilmektedir.

Komple taşımacılık bir tırın tümüyle kiralanmasıdır. Parsiyel taşımacılıkta, farklı müşterilere ait yükler aynı araca yüklenir. VİP Transport’un çıkış günlerinin sıklığı nedeniyle müşteri ihtiyaç duyduğu hemen her gün yükleri yola çıkmaktadır.

İhracat parsiyel çıkış günleri: Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi.
İthalat parsiyel çıkış günleri: Çarşamba, Cuma.

Hakkımızda En Doğru ve Güncel Bilgileri Öğrenmek İçin Lütfen

Fransa Parsiyel Karayolu

Fransa parsiyel karayolu firmamız Fransa’ya ürün gönderecek nakliye şirketleri arasında başarısıyla kendini kanıtlamıştır. Süreklilik ve kararlılıkla çalışmalarımızı tamamlarız, bu şirketimizin en önemli özelliklerinden biridir. Bu şekilde, Fransız lojistiği ve Fransız uluslararası taşımacılık sektöründeki hızlı gelişmelere ayak uyduruyoruz. Firmamız prensip olarak Fransa’ya mal göndermek isteyen tüm müşterilerin ihtiyaçlarını öncelikli olarak kabul etmektedir. Bu anlamda, siz değerli müşterilerimizin bize ilettiği istek ve talepler bizim için büyük önem taşımaktadır.

 • Müşterilere kelimenin tam anlamıyla kusursuz hizmet sunabildiğimiz için mutluyuz.
 • Müşterilerinin memnuniyetini sağlayan firmamız da bu yönde hızla gelişmektedir.
 • Bu anlamda, müşterilerimiz VİP Online mobil uygulamamızla 7 24 ürünlerini takip edebilme imkanı vardır
 • Şeffaf hizmet anlayışımız doğrultusundan müşterilerimizle her zaman iletişim halinde kalabiliyoruz.
 • Bu, Fransa’da sunduğumuz Lojistik hizmetlerimizin kusursuzca yapıldığınızı yakından izlemenize imkan saplamaktadır.

Fransa Parsiyel Taşımacılık

Fransa parsiyel taşımacılık firmamız siz değerli müşterilerimize sunduğu tüm hizmetlerde işinin arkasındadır. Bu anlamda, ortaya çıkabilecek Fransız nakliye ve lojistik sorunları konusunda işimizin arkasındayız ve çözüm getirmek için buradayız. Bunu göz önünde bulundurarak, müşterilerimizin mağdur olmasını önlemek için bütün olası sıkıntılar için önceden tedbirler alırız. Parsiyel taşıma için zorunlu olan belgeler Türkiye’den Fransa’ya taşımacılık konusunda dikkat edilmesi gereken konuların başlangıcında geliyor. Belgeleri doğru bir şekilde düzenlemek çok önemlidir. Aynı zamanda, bu belgelerin sınırdan geçerken sorunsuz geçiş için, hizmetin gecikmesiz bir şekilde tamamlanmasında etkili faktörlerden biridir.

 • Bu anlamda şirketimiz, sunduğu tüm Fransız kapıdan kapıya taşıma hizmetlerinde devletlerin talep ettiği belgeleri sorunsuz bir şekilde tamamlamaktadır.
 • VİP Transport Uluslararası Taşımacılık Anonim Şirketi olarak biz, kişisel eşyalarınızı yurt dışına gönderme işlemleri yapmıyor, sadece ticari yük taşımacılığı yapıyoruz.
 • VİP’te kanun koyucular tarafından belirlenmiş kurallara dikkatle hazırlanılır, yola eksiksiz çıkılır.

Fransa Parsiyel Çalışan Nakliyeciler

Deneyimli personeli ve tam donanımlı araç ve teçhizatımız ile yükleriniz firmamızda güvenle taşınmaktadır. Fransa parsiyel çalışan nakliyeciler arasında en önde gelen firmalardan biri olan VİP Transport AŞ den hemen bir teklif talebi oluşturabilirsiniz. Firmamız deneyimi ve hizmeti, Fransa taşımacılığında her türlü tehlikeli, yanıcı ve hassas malların uygun şartlarda taşınması ve yönetmeliklere uygun olarak gerekli belgelerin hazırlanması konusunda size yardımcı olacaktır.

 • Firmamız siz değerli müşterilerimizin tüm istek ve sorunlarına eksiksiz çözümler sunmaktadır.
 • Bu hedefe ulaşmak için tüm projelerimiz ve ağ bağlantılarımız sayesinde rasyonel kararlar alıyoruz.  
 • Tüm çözüm önerilerimizle uyumlu olarak, müşterilerimizin sorunlarına mümkün olan en kısa sürede yanıt veriyoruz.

Fransa Parsiyel Yapan Nakliyeci

Fransa parsiyel yapan nakliyeci firma olarak, her türlü yurt dışı taşımacılığında çözüm ortağı olup, her zaman maliyetinizi ve yükünüzün güvenliğine öncelik vererek, Fransa ve Türkiye’nin dört bir yanındaki birçok ortak ofis tarafından en uygun maliyet, en hızlı transit süresi ve sizin için en ekonomik teslimat koşulları sunmak için yurt dışı taşımacılığınızda maliyet avantajı sağlıyoruz. İç yükleme ve boşaltma hizmetlerimiz sizin için en uygun fiyatlarla sağlıyoruz. 

 • Fransa taşımanız her boyutta veya toplu olarak gönderilmesi gereken her türlü yük ve eşyalar için en uygun Türkiye Fransa arası taşımacılık ve nakliye sözleşmeleriyle hizmetinizdedir.
 • Eşyalarınız ve mallarınızı teslim edildiği şartlara göre analiz, uygun kargo teslimi, yükleme planlaması, yükleme, boşaltma izleme ve raporlama ile hizmetinizdeyiz.
 • Fransa karayolu taşıma konusunda her zaman yanınızdayız.

Hakkımızda En Doğru ve Güncel Bilgileri Öğrenmek İçin Lütfen