VİP Transport

Fransa Lojistik

Fransa Lojistik Firması | Fransa Türkiye Hattının Uzman ve Güvenilir Markası

Ticarete artı değer katmak vizyonuyla faaliyetlerine devam eden VİP Transport, Fransa Lojistik hizmetinde uzmanlığı, kalitesi ve güvenilirliği kanıtlanmış lojistik hizmet sağlayıcısı olarak paydaşlarının verimliliğini ve karlılığını artırmayı kendine görev edinmiştir.

Fransa Lojistik

Lojistik sektöründe tam uzmanlık stratejisinin öncüsü olarak ticarete artı değer katmak.

Fransa Lojistik Firması

Fransa Lojistik hattının uzmanlığı, kalitesi ve güvenilirliği kanıtlanmış lojistik hizmet sağlayıcısı olarak paydaşlarının verimliliğini ve karlılığını artırmak.

DEĞERLERİMİZ

U

Uzman Kadro

Tam uzmanlık stratejimizi başarıya ulaştıran en büyük değerimiz, iş yaptığı ülkenin dilini konuşan, o ülkenin ekonomisini bilen uzman kadromuzdur.

M

Müşteri Memnuniyeti

Mükemmellik çıtasını her zaman müşteriden yana yüksek tutar, bu doğrultuda yerinde öngörüler ve yatırımlar yaparız.

Ç

Çevre Bilinci

Çevremizi, geleceğemize bırakacağımız en büyük miras olarak görür, algımızı bu doğrultuda açık tutarak, ekolojik süreçlere imza atarız.

T

Teknoloji

Firmaların rekabetçiliği üzerinde büyük etkisi olan lojistik süreçlerin daha hızlı ve verimli hale gelmesi için teknolojiyi yakından takip eder, şirket uygulamalarını bu alanda güncel tutarız.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Etik değerlere bağlı bir hizmet anlayışı çerçevesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına zamanında, güvenilir ve sürekli cevap vererek; müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,

Mükemmelliğe ulaşmak için, tüm çalışanların katılımı ile yenilikleri süreçlerimize uyarlayarak; sürekli iyileştirme anlayışını şirket kültürümüzün ayrılmaz bir parçası haline getirmek,

Paydaşlarımızla etkin iletişim teknikleri kullanarak hizmet zincirimizde karşılıklı güvene ve bilgi paylaşımına dayalı ilişkiler kurmak ve geliştirmek,

Marka imajını ve bilinirliğini korumak,

Paydaşlarımızın süreçlerimizde aldıkları rolleri geliştirmek için planlı eğitim faaliyetleri düzenlemek, farkındalık ve bilgi düzeylerini artırarak mesleki ve bireysel gelişmelerini sağlamak,

Çalışanlarımızın memnuniyet ve morallerini yüksek seviyede tutmak,

* Paydaşlarımız: Çalışanlarımız, tedarikçilerimiz, müşterilerimiz, alt işverenler

FRANSA TAŞIMACILIK | BİLGİ GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

VIP LOJİSTİK ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi’nin şartlarını yerine getirmeyi, etkinliğini sürdürmeyi ve sürekli geliştirme faaliyetini devam ettirmeyi, yasal şartlar ve müşteri şartlarını da göz önünde bulundurarak, mevcut ve oluşabilecek riskleri de dikkate almak yoluyla bilgi güvenliği gereksinimlerini karşılamayı politikası olarak belirlemiş ve ilgili taraflara sunmuştur.