TÜRKİYE - FRANSA KOMPLE TAŞIMACILIK

Fransa komple taşımacılık hizmetimiz ile tüm ürünlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde istediğiniz lokasyona ulaştırıyoruz. 

İhtiyacınız olan hemen her gün çıkış yapıyoruz.

VİP Transport ile FTL Komple Taşımacılık

Komple taşımacılık, bir tıra, tek bir müşteriye ait yüklerin yerleştirilmesi ile gerçekleşen nakliye çeşididir. FTL (Full Track Load) olarak adlandırılan komple taşımacılıkta araç müşterinin istediği gün çıkış yaparak, müşteriye esneklik ve tam kontrol sağlamaktadır. Hem zamandan tasarruf ettirirken hem de ekonomik anlamda fayda sağlamaktadır. Hacim olarak bir tırı kaplayacak boyuttaki yükleriniz için en avantajlı nakliye hizmetidir.

Hızlı teklif alın

turkiye-fransa-komple-tasimacilik-her-gun-cikis-VIIP-Transport

İletişime geçerek Fransa komple tır nakliye hizmetimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, en uygun taşımacılık hizmetini size önerebiliriz

Fransa Karayolu Nakliyesi için Komple Taşımacılık

Karayolu nakliye tır taşımacılığı için komple taşımacılık hizmeti en avantajlı yollardan birisidir. Komple taşımacılığın en büyük avantajlarından biri de yükün yüklenmesinden sonra bekleme sürecinin olmamasıdır. Yükünüzü istediğiniz zaman transfere başlatabiliriz. 

VİP Transport, komple taşımacılığın yanı sıra parsiyel taşımacılık hizmeti de vermektedir. Parsiyel taşımacılık ise birden fazla gönderici yükünün tek bir araca yüklenmesi hizmetidir. Bu sistem ile bir tırı dolduramayacak miktarlardaki yükleriniz için maliyet tasarrufu elde etmiş olacaksınız.

VİP Transport’ta Fransa Kompe Taşımacılık Kalitesi Hızı Uygun Fiyatları Güvenleri Bilgisi ile Ön Plana Çıkar

Bir tırı dolduracak kadar yükünüz varsa, sizin için Fransa karayolu taşımacılığının en ekonomik seçeceği VİP Transport’un Fransa komple taşımacılık hizmetidir

Sektörün En İyi Hizmet Sağlayıcısıyla Çalışın

Türkiye Fransa arasında parsiyel ve komple taşımacılık hizmeti veren firmalar içinde uluslararası boyutta en çok tercih edilen firmayız. Bu başarımızın sırlarından biri ise müşteri memnuniyetimizin üst seviyede olmasıdır.

Yükünüzün türü, ölçüleri ve ağırlığına göre, size özel en uygun lojistik hizmetini sunarak en iyi hizmet vermek için çalışıyor ve maliyet avantajı sunuyoruz. Sağladığımız ekonomik avantajın yanı sıra, teslim süremizdeki hızımızla da sizlere fayda sağlıyoruz.

VİP Transport, 1998 yılından itibaren sadece Fransa-Türkiye-Fransa hattında hizmet vermektedir. Alanımızdaki uzmanlığımız ve yıllar içinde edindiğimiz tecrübemiz başarımızın anahtarı niteliğindedir

Fransa nakliye fiyatları veya yükünüze uygun lojistik hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz