Fransa-Türkiye-Fransa Karayolu Taşımacılığı

VİP Transport, en güvenilir Fransa karayolu taşımacılığı markalardandır.

Fransa karayolu taşımacılığı hizmeti veren şirketler içinde teslimat hızı, hizmet kalitesi, uzman şoför ve ofis personeliyle öne çıkan VİP Transport AŞ olarak biz, Fransa ile Türkiye arasında İhracat ve İthalat operasyonlarınız için Fransa ve Türkiye’de karayolu tır taşımacılığı, lojistik ve depolama hizmetleri veriyoruz.

Fransa Karayolu Taşımacılığı Lideri

Türkiye Fransa karayolu taşımacılığında VİP Transport, yılların deneyimi ile müşterilerine değer katmaya devam ediyor.  Türkiye Fransa karayolu hattında nakliye hizmeti veren firmalar arasında lider konumda olmanın gururun yaşıyoruz. Ülkemize daha çok katma değer sağlamak için ihracata önem veriyor, iki ülke arasında uluslararası bağ kuruyoruz.

Taşımacılık Hizmetlerimiz

en guvenilir fransa karayolu tasimaciligi firmasi vip transport

Fransa karayolu taşımacılığı sektörüne 1998 yılında, 20 kişilik bir ekip ile başlayan firmamız, bugün toplam çalışan sayısı 265’i geçen, işinde son derece yetkin, iş yaptığı ülkenin dilini bilen, ekonomisini anlayan, işletişimi kuvvetli ekibimizle devam etmekteyiz.

VİP Transport Fransa nakliye roro taşımacılığı (1)

Türkiye-Fransa arasında doğrudan karayolunu kullanmanın yanısıra, Ro-Ro taşımacılığıyla iki ülke arasını deniz yoluyla kat etmekteyiz. Bu yöntemle tırlarımız iki ülke arasını Ro-Ro gemileriyle kat etmektedir. Bu yöntem ile Fransa konteyner taşımacılığının aksine ürünleriniz zaman kaybı yaşamadan, tırdan indirilmeden, daha hızlı bir şekilde hedef noktaya teslim edilmektedir.

Karayolu taşımacılığı hizmetinin yanı sıra lojistik ve antrepo hizmetleri de vermekteyiz. Amacımız; sürekli gelişen ve büyüyen bir firma olarak kazandığımız ticari başarıyla birlikte ülke ticaretine de artı değer katmak, lojistik sektöründe dünya standartlarında örnek bir hizmet vermektir.

Türkiye Fransa Karayolu Taşımacılığı

Türkiye Fransa karayolu taşımacılığı hizmeti veren firmamız, günden güne büyütmeye devam ediyor. 2022 yılı başında 72 adet yeni tır alımı yaparak filomuzu gençleştirip genişletmeye devam ediyoruz. Uluslararası geçiş belgelerini daha kolay ulaşılabilir hale getirmek üzere Bulgaristan’da ve Fransa’da kardeş firmalar kurduk. Böylece müşterilerimizin problemlerini daha hızlı çözüyor, kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.

VİP Transport Fransa karayolu tasimaciligi filosu

Fransa-Türkiye-Fransa komple taşımacılık çıkışlarını müşteri ihtiyaçlarına göre, hemen her gün yapabilmekteyiz.

Fransa parsiyel karayolu taşımacılığı çıkış günlerimiz aşağıdaki gibidir:

İhracat parsiyel çıkış günleri:
Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi.

İthalat parsiyel çıkış günleri:
Çarşamba, Cuma.

Fransa karayolu taşımacılığı hizmetimizde gönderilerinizin ulaşım süresi şehir veya bölgeye göre değişkenlik gösterecektir. Ancak en yakın bölgelere maksimum 6 günde ürünlerinizi teslim etmekteyiz. Türkiye’den Fransa’ya ürünlerinizi güvenle taşıyoruz.

Türkiye’den Fransa’ya nakliye güzergahımız şehir ve bölgeye göre değişkenlik göstermektedir. Karbon salınımını en aza indirgeyecek, en güvenli yolları güzergah olarak seçiyoruz. Yol koşulları ve mevsim şartlarına göre sevkiyatlarımızı uçtan uça karayolu taşımacılığı yada Ro-Ro gemilerini kullanarak yapıyoruz.

Ro-Ro taşımacılığının avantajı, tır taşıyan gemiler kullanılarak güvenli ve hızlı bir hizmet sunmasıdır. Ro-Ro taşımacılığını özellikle hava şartlarının karayolu taşımayı riskli hale getirdiği kış aylarında kullanmaktayız.

Hakkımızda En Doğru ve Güncel Bilgileri Öğrenmek İçin Lütfen

Fransa Karayolu Taşımacılığı Firmaları

Fransa’ya gönderilecek ürünlerde, ülke tarafından kesinlikle kabul edilmeyen hiçbir ürün olmamalıdır. Bu tarz ürünler varsa, kutulama ve ambalajlama sırasında dikkatlice ayrılmalı ve listeler Konsolosluğa sunulmalıdır. Fransa Konsolosluğu, eşyaların taşınmasıyla ilgili ayrıntıları talep etmeniz halinde size bildirecektir. Bu konuda da VİP Transport Fransa karayolu taşıma firmamızdan destek alabilirsiniz.

 • Bir uluslararası taşımayı gerçekleştirmek istiyorsanız, yolda ihtiyacınız olabilecek belgeleri araştırmalısınız.
 • Birçok resmi belge gerektiren bu iş, uzmanlığa ihtiyaç duyan profesyonel şirketlere gerek olmadan, VİP Transport tarafından da yürütülebilmektedir.
 • Fransa karayolu taşımacılığı firmaları arasında Yılın Lojistik firması ödüllü ile öne çıkan VİP Transport Uluslararası Taşımacılık Anonim Şirketi, Türkiye’de olduğu gibi Fransa’da da yatırımları olan bir Türk şirketidir. 
 • Ayrıca, her iki ülkenin de gerektirdiği tüm izinlere sahiptir ve uzman personeliyle müşterilerine hizmet vermektedir.
 • Bu bağlamda, ithalat-ihracat işlemleriniz sırasında herhangi bir sorun yaşamamak için şirketimizin uzmanlığından da yararlanabilirsiniz.

Fransa Karayolu Taşımacılığı Fiyatları

Fransa karayolu taşımacılığı fiyatları hakkında teklif formunu doldurarak veya bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Aslında sektör geneline bakacak olursak, hizmetimiz uygun fiyatlı bir süreçtir. Size sunduğumuz kusursuz hizmetle, her zaman en kapsamlı taşıma deneyimini yaşayabilirsiniz. Fransa’ya yük taşımak isterseniz, şirketimizle iletişime geçerek güvenli bir şekilde ithalat-ihracat yapmaya başlayacaksınız. Yapmanız gerekenler konusunda her aşamada uzmanlarımız profesyonel olarak size yardımcı olacaktır. Bu sürecin sağlıklı olması için, onayları ve onay belgeleri olan kurumları tercih etmelisiniz. Hazırlıklar yapılmadığı takdirde ürünleriniz gümrük giriş veya çıkışında kalabilir.

 • Bu makalede size Fransa karayolu taşımacılığı fiyatları hakkında fikir vermeye çalıştık. 
 • Detaylı bilgili ana sayfamızdan alınız.
 • Birçok işlemde olduğu gibi, uluslararası işlemlerde uyulması gereken ve yukarıda listelenen kurallara uymak önemlidir.
 • Bir sonraki aşama, malların Fransa’ya gönderilmesini ve işlenmesini sağlayacaktır.
 • Yasal yükümlülüklerin her açıdan yerine getirilmesi size çeşitli faydalar getirecektir.

Fransa Karayolu Taşımacılığı Şirketleri

Tüm nakliye süreçlerinde olduğu gibi, Fransa karayolu taşımacılığı fiyatlarında da taşınacak ürünlerin miktarları ve seyahat edilen mesafe fiyatta belirleyicidir. Ülkeler arasında meydana gelen gümrük ve diğer masraflar da maliyetinize ek olacaktır. Varış yeri ile yüklenecek yer arasındaki kilometre, fiyatın hesaplanmasında kullanılır. Aynı şekilde, ürünlerin hangi alanı kaplayacağı kabaca öğrenilir. Ayrıca, isteğe bağlı ürünler Fransa’da paketlenir ve yerleştirilir ve isteğe bağlı olarak eklenir.

 • Fransa’daki herhangi bir adresten Türkiye’deki dilediğiniz adrese nakliyatı VİP Transport ile sağlayabilirsiniz.
 • Bu gibi durumlarda firmamızdan hemen destek alabilirsiniz. Fransa konusunda uzman ekiplerimiz, Fransa’da ticaret yapmanız konusunda size destek sağlamaktadır.
 • Aynı zamanda küresel dünyaya uyum sağlayan Fransa karayolu taşıma şirketleri, yurt dışında size en doğru ve düzenli iş akışını sunmaktadır.
 • Bu bağlamda güvenli ve etkili bir hizmet almak istiyorsanız, çağrı merkezimiz aracılığıyla hemen bizimle iletişime geçebilir ve gerekli ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

En İyi Fransa Karayolu Taşımacılığı

En iyi Fransa karayolu taşımacılığı şirketi seçilen VİP Transport Uluslararası Taşımacılık Anonim Şirketi olarak biz, tek hat uzmanlığıyla Fransa ve Türkiye’nin Gümrük kanunlarını bilen profesyonel personelimizle etik değerlere önem vererek üstlendiğimiz misyonu yerine getirmekte ve deneyimlerimizle sizin için kazandığımız güveni güçlendirmekteyiz. Araç filomuz günde 24 saat uydu izleme sistemi ile izlenmekte ve yüklerinizi yeri hakkında anında bilgi müşterilerimize iletilmektedir.  

 • Size sunduğumuz hizmetlerde güven ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz ve söz verdiğimiz gibi, katma değerli hizmetlerimizle zamanında ve doğru yerde emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz. 
 • Çevreci motorlara sahip tır filomuzda kullanılan modern araçlarla doğayı korumaya, güvenli ve ekonomik hizmet standartlarına uygun olarak 2 yıla gelmeden araç yenilenmesine önemli bir sermeye ayırmaktayız.

Hakkımızda En Doğru ve Güncel Bilgileri Öğrenmek İçin Lütfen

Hakkındaki Videoyu Oynat VİP-Ana-Fotograf-2023