VİP Transport

Fransa-Türkiye-Fransa Karayolu Taşımacılığı

VİP Transport, Fransa karayolu taşımacılığı hizmeti ile Fransa – Türkiye ve Türkiye – Fransa hattının en güvenilir firmalarındandır

Fransa Karayolu Taşımacılığı Lideri

Türkiye Fransa karayolu taşımacılığında VİP Transport, yılların deneyimi ile müşterilerine değer katmaya devam ediyor.  Türkiye Fransa karayolu hattında nakliye hizmeti veren firmalar arasında lider konumda olmanın gururun yaşıyoruz. Ülkemize daha çok katma değer sağlamak için ihracata önem veriyor, iki ülke arasında uluslararası bağ kuruyoruz.

Taşımacılık Hizmetlerimiz

Fransa karayolu taşımacılığı sektörüne 1998 yılında, 20 kişilik bir ekip ile başlayan firmamız, bugün toplam çalışan sayısı 250’yi geçen, işinde son derece yetkin, iş yaptığı ülkenin dilini bilen, ekonomisini anlayan, işletişimi kuvvetli ekibimizle devam etmekteyiz.

VİP Transport Fransa nakliye roro taşımacılığı (1)

Türkiye-Fransa Ro-Ro Taşımacılığı

Türkiye-Fransa arasında doğrudan karayolunu kullanmanın yanısıra, Ro-Ro taşımacılığıyla iki ülke arasını deniz yoluyla kat etmekteyiz. Türkiye’den Fransa’ya konteyner taşımacılığı yerine, tırlarımız Ro-Ro gemileriyle varış ülkesine gitmektedir. Bu yöntem ile Fransa konteyner taşımacılığının aksine ürünleriniz zaman kaybı yaşamadan, tırdan indirilmeden, daha hızlı bir şekilde hedef noktaya teslim edilmektedir.

Karayolu taşımacılığı hizmetinin yanı sıra lojistik ve antrepo hizmetleri de vermekteyiz. Amacımız; sürekli gelişen ve büyüyen bir firma olarak kazandığımız ticari başarıyla birlikte ülke ticaretine de artı değer katmak, lojistik sektöründe dünya standartlarında örnek bir hizmet vermektir.

Karayolu taşımacılık hizmeti veren firmamız, günden güne büyütmeye devam ediyor. 2022 yılı başında 72 adet yeni tır alımı yaparak filomuzu gençleştirip genişletmeye devam ediyoruz. Uluslararası geçiş belgelerini daha kolay ulaşılabilir hale getirmek üzere Bulgaristan’da ve Fransa’da kardeş firmalar kurduk. Böylece müşterilerimizin problemlerini daha hızlı çözüyor, kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.

VİP Transport Fransa karayolu nakliye filosu

Fransa-Türkiye-Fransa komple taşımacılık çıkışlarını müşteri ihtiyaçlarına göre, hemen her gün yapabilmekteyiz.

Fransa parsiyel karayolu taşımacılığı çıkış günlerimiz aşağıdaki gibidir:

İhracat parsiyel çıkış günleri:
Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi.

İthalat parsiyel çıkış günleri:
Çarşamba, Cuma.

Fransa karayolu taşımacılığı hizmetimizde gönderilerinizin ulaşım süresi şehir veya bölgeye göre değişkenlik gösterecektir. Ancak en yakın bölgelere maksimum 6 günde ürünlerinizi teslim etmekteyiz. Türkiye’den Fransa’ya ürünlerinizi güvenle taşıyoruz.

Türkiye’den Fransa’ya nakliye güzergahımız şehir ve bölgeye göre değişkenlik göstermektedir. Karbon salınımını en aza indirgeyecek, en güvenli yolları güzergah olarak seçiyoruz. Yol koşulları ve mevsim şartlarına göre sevkiyatlarımızı uçtan uça karayolu taşımacılığı yada Ro-Ro gemilerini kullanarak yapıyoruz.

Ro-Ro taşımacılığının avantajı, tır taşıyan gemiler kullanılarak güvenli ve hızlı bir hizmet sunmasıdır. Ro-Ro taşımacılığını özellikle hava şartlarının karayolu taşımayı riskli hale getirdiği kış aylarında kullanmaktayız.