Fransa Kara Nakliye Sektörü: VIP Transport İle Sorunsuz Taşıma

VİP-Transport Fransa nakliye yapan Tirlari-2022-fransa yuk tasima

Fransa Kara Nakliye Sektörü: VIP Transport İle Sorunsuz Taşıma

Globalleşmenin etkisiyle lojistik sektörü de hızla gelişmekte ve karayolu taşımacılığı da bu gelişimden payını almaktadır. Fransa, yakın ticari ilişkiler içinde olduğumuz ülkelerden biri olup, VİP Transport olarak yıllardır Fransa-Türkiye hattında karayolu taşımacılığı ve depolama hizmeti sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti ilkemizle, uzman kadromuz ve tecrübemizle Fransa kara nakliye hattında en çok tercih edilen lojistik hizmetlerinden birini sunuyoruz.

Fransa’ya ithalat ve ihracat işlemleri için sıklıkla komple tır ve parsiyel çıkışlar gerçekleştirilmekte ve ulaşım süresi genellikle 5 ila 6 gün arasında değişmektedir. Bu süre boyunca müşterilerimize, resmi tatiller dahil olmak üzere, anında bilgi vererek, sürecin her aşamasında müşterilerimizi haberdar etmekteyiz. Her iki ülkede de 50 ila 80 arasında aracımız her daim hazır olarak sahada bulunmakta ve yolda bir sorun yaşansa bile kusursuz bir taşıma hizmeti sunmaktayız.

Fransa’da nakliyat hizmeti sunarken, her türlü ürün için kusursuz bir hizmet sunmaktayız. Perakende, otomotiv, tekstil ürünleri vb. her türlü nakliye hizmetini en kaliteli ve profesyonel şekilde vermekteyiz. Karayolu taşımacılık hizmetimizle uzmanlığımız ve saha hakimiyetimiz sayesinde Fransa’nın her noktasına sorunsuz bir taşıma hizmeti sunmaktayız. Bu hizmet anlayışı ve hat hakimiyetiyle yıllardır onlarca firmanın çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz.

Hadımköy’de Fransa kara nakliye operasyonlarımız için dört bin metre karelik bir alanda depolama hizmeti sunmaktayı

İthalatçı ve ihracatçı firmaların ihtiyaçlarına anında cevap verebilmek için genel antrepo ve yanıcı antrepo hizmetlerini de Lotus Antrepo aracılığıyla sunmaktayız. Fransa nakliye hizmeti süresince müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik hizmetler vermekteyiz.
Dış ticarette rekabetin en belirleyici unsuru, lojistik hizmetinin kusursuz ve hızlı olmasıdır. VIP Transport Uluslararası Taşımacılık A.Ş. olarak, müşteri ihtiyacına uygun depolama hizmeti, güvenli ve vaktinde taşıma hizmeti ve müşteri memnuniyetini her koşulda ön planda tutmaktayız.

Paylaş:

Son Bloglarımız:

Mesaj Gönderin:

İletişim Formu