France-Turkey-France Road Transport

VIP Transport is one of the most reliable Turkiye France road transport brands.

We, as VIP Transport, which stands out with its delivery speed, service quality, expert drivers, and office staff among the companies providing road transport services in France, provide road truck transport, logistics, and storage services in France and Turkey for your export and import operations between France and Turkey.

The Leader of the Road Transportation between Turkey and France

VIP Transport continues to add value to its customers with years of experience in Turkey France road transport. We are proud to be in the leading position among the companies providing transport services on the Turkey France road line. In order to provide more added value to our country, we attach importance to exports and establish international ties between the two countries.

Our Transport Services

en guvenilir fransa karayolu tasimaciligi firmasi vip transport

VIP Transport started in 1998 with a team of 20 people in the Turkey-France road transport sector. Today it has a team of more than 265 people who are highly competent in their work, speak the language of the country they are dealing with, understand the economy, and have strong business relationships.

VİP Transport Fransa nakliye roro taşımacılığı (1)

In addition to using direct road transport between Turkey and France, we are travelling between the two countries by sea with Ro-Ro transport. With this method, our trucks travel between two countries with Ro-Ro ships. With this method, unlike French container transport, your products are delivered to the destination point faster without losing time, without being unloaded from the lorry.

In addition to road transport services, we also provide logistics and warehouse services. Our aim is to add value to the country’s trade with the commercial success we have gained as a constantly developing and growing company and to provide exemplary service at world standards in the logistics sector.

Turkey France Road Transport

Our company, which provides Turkey France road transport services, continues to grow day by day. At the beginning of 2022, we continue to rejuvenate and expand our fleet by purchasing 72 new trucks. We have established sister companies in Bulgaria and France to make international transit documents more easily accessible. Thus, we solve our customers’ problems faster and continue to provide quality service.

VİP Transport Fransa karayolu tasimaciligi filosu

We can make France-Turkey-France complete transport departures almost every day according to customer needs.

Our France partial road transport departure days are as follows:

Export partial departure days:
Wednesday, Thursday, Friday and Saturday.

Import partial departure days:
Wednesday, Friday.

 

Fransa karayolu taşımacılığı hizmetimizde gönderilerinizin ulaşım süresi şehir veya bölgeye göre değişkenlik gösterecektir. Ancak en yakın bölgelere maksimum 6 günde ürünlerinizi teslim etmekteyiz. Türkiye’den Fransa’ya ürünlerinizi güvenle taşıyoruz.

Türkiye’den Fransa’ya nakliye güzergahımız şehir ve bölgeye göre değişkenlik göstermektedir. Karbon salınımını en aza indirgeyecek, en güvenli yolları güzergah olarak seçiyoruz. Yol koşulları ve mevsim şartlarına göre sevkiyatlarımızı uçtan uça karayolu taşımacılığı yada Ro-Ro gemilerini kullanarak yapıyoruz.

Ro-Ro taşımacılığının avantajı, tır taşıyan gemiler kullanılarak güvenli ve hızlı bir hizmet sunmasıdır. Ro-Ro taşımacılığını özellikle hava şartlarının karayolu taşımayı riskli hale getirdiği kış aylarında kullanmaktayız.

Hakkımızda En Doğru ve Güncel Bilgileri Öğrenmek İçin Lütfen

Fransa Karayolu Taşımacılığı Firmaları

Fransa’ya gönderilecek ürünlerde, ülke tarafından kesinlikle kabul edilmeyen hiçbir ürün olmamalıdır. Bu tarz ürünler varsa, kutulama ve ambalajlama sırasında dikkatlice ayrılmalı ve listeler Konsolosluğa sunulmalıdır. Fransa Konsolosluğu, eşyaların taşınmasıyla ilgili ayrıntıları talep etmeniz halinde size bildirecektir. Bu konuda da VİP Transport Fransa karayolu taşıma firmamızdan destek alabilirsiniz.

 • Bir uluslararası taşımayı gerçekleştirmek istiyorsanız, yolda ihtiyacınız olabilecek belgeleri araştırmalısınız.
 • Birçok resmi belge gerektiren bu iş, uzmanlığa ihtiyaç duyan profesyonel şirketlere gerek olmadan, VİP Transport tarafından da yürütülebilmektedir.
 • Fransa karayolu taşımacılığı firmaları arasında Yılın Lojistik firması ödüllü ile öne çıkan VİP Transport Uluslararası Taşımacılık Anonim Şirketi, Türkiye’de olduğu gibi Fransa’da da yatırımları olan bir Türk şirketidir. 
 • Ayrıca, her iki ülkenin de gerektirdiği tüm izinlere sahiptir ve uzman personeliyle müşterilerine hizmet vermektedir.
 • Bu bağlamda, ithalat-ihracat işlemleriniz sırasında herhangi bir sorun yaşamamak için şirketimizin uzmanlığından da yararlanabilirsiniz.

Fransa Karayolu Taşımacılığı Fiyatları

Fransa karayolu taşımacılığı fiyatları hakkında teklif formunu doldurarak veya bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Aslında sektör geneline bakacak olursak, hizmetimiz uygun fiyatlı bir süreçtir. Size sunduğumuz kusursuz hizmetle, her zaman en kapsamlı taşıma deneyimini yaşayabilirsiniz. Fransa’ya yük taşımak isterseniz, şirketimizle iletişime geçerek güvenli bir şekilde ithalat-ihracat yapmaya başlayacaksınız. Yapmanız gerekenler konusunda her aşamada uzmanlarımız profesyonel olarak size yardımcı olacaktır. Bu sürecin sağlıklı olması için, onayları ve onay belgeleri olan kurumları tercih etmelisiniz. Hazırlıklar yapılmadığı takdirde ürünleriniz gümrük giriş veya çıkışında kalabilir.

 • Bu makalede size Fransa karayolu taşımacılığı fiyatları hakkında fikir vermeye çalıştık. 
 • Detaylı bilgili ana sayfamızdan alınız.
 • Birçok işlemde olduğu gibi, uluslararası işlemlerde uyulması gereken ve yukarıda listelenen kurallara uymak önemlidir.
 • Bir sonraki aşama, malların Fransa’ya gönderilmesini ve işlenmesini sağlayacaktır.
 • Yasal yükümlülüklerin her açıdan yerine getirilmesi size çeşitli faydalar getirecektir.

Fransa Karayolu Taşımacılığı Şirketleri

Tüm nakliye süreçlerinde olduğu gibi, Fransa karayolu taşımacılığı fiyatlarında da taşınacak ürünlerin miktarları ve seyahat edilen mesafe fiyatta belirleyicidir. Ülkeler arasında meydana gelen gümrük ve diğer masraflar da maliyetinize ek olacaktır. Varış yeri ile yüklenecek yer arasındaki kilometre, fiyatın hesaplanmasında kullanılır. Aynı şekilde, ürünlerin hangi alanı kaplayacağı kabaca öğrenilir. Ayrıca, isteğe bağlı ürünler Fransa’da paketlenir ve yerleştirilir ve isteğe bağlı olarak eklenir.

 • Fransa’daki herhangi bir adresten Türkiye’deki dilediğiniz adrese nakliyatı VİP Transport ile sağlayabilirsiniz.
 • Bu gibi durumlarda firmamızdan hemen destek alabilirsiniz. Fransa konusunda uzman ekiplerimiz, Fransa’da ticaret yapmanız konusunda size destek sağlamaktadır.
 • Aynı zamanda küresel dünyaya uyum sağlayan Fransa karayolu taşıma şirketleri, yurt dışında size en doğru ve düzenli iş akışını sunmaktadır.
 • Bu bağlamda güvenli ve etkili bir hizmet almak istiyorsanız, çağrı merkezimiz aracılığıyla hemen bizimle iletişime geçebilir ve gerekli ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

En İyi Fransa Karayolu Taşımacılığı

En iyi Fransa karayolu taşımacılığı şirketi seçilen VİP Transport Uluslararası Taşımacılık Anonim Şirketi olarak biz, tek hat uzmanlığıyla Fransa ve Türkiye’nin Gümrük kanunlarını bilen profesyonel personelimizle etik değerlere önem vererek üstlendiğimiz misyonu yerine getirmekte ve deneyimlerimizle sizin için kazandığımız güveni güçlendirmekteyiz. Araç filomuz günde 24 saat uydu izleme sistemi ile izlenmekte ve yüklerinizi yeri hakkında anında bilgi müşterilerimize iletilmektedir.  

 • Size sunduğumuz hizmetlerde güven ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz ve söz verdiğimiz gibi, katma değerli hizmetlerimizle zamanında ve doğru yerde emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz. 
 • Çevreci motorlara sahip tır filomuzda kullanılan modern araçlarla doğayı korumaya, güvenli ve ekonomik hizmet standartlarına uygun olarak 2 yıla gelmeden araç yenilenmesine önemli bir sermeye ayırmaktayız.

Hakkımızda En Doğru ve Güncel Bilgileri Öğrenmek İçin Lütfen

Play Video about VİP-Ana-Fotograf-2023