Partial Transportation

Expert, Reliable and Award-Winning Brand of France-Turkey-France Partial Transport Sector
VİP Transport

Turkey France Partial Transportation

VIP Transport makes delivery within 6 days with standard transport to all cities in France and Turkey. VİP Transport, which stands out among the companies providing partial transport services in France with its professionalism and annual number of trips, is one of the most important players in the sector with its expertise, quality, reliability and fast deliveries.

As a logistics service provider, VIP Transport, which provides cost advantage to its stakeholders by adopting efficiency and profitability as a principle in France partial transport sector, has become one of the most important service providers of France-Turkey export and import.

fransa-parsiyel-hızlı-nakliye-fransa-ekspres

VIP Transport, which has been serving professionally in the logistics and road transport sector since 1998, has an IT infrastructure structured by using the latest technology, always produces the fastest solutions with its experience, dominance in the field, extensive transport network spread across both Turkey and France.

Fransa-parsiyel-nakliye-çalışan-VİP-Transport

What is Partial Transport?

The transport of cargo belonging to more than one company by loading it on a single transport vehicle is called “partial transport” and the load is called “partial load”. Partial road transport can be provided from large loading parties to small volume products; It provides the opportunity to save costs in the shipments of companies that do not have enough cargo to fill a transport vehicle.

In addition to partial transport, VIP Transport also provides complete transport services.

Partial Transport Stands Out For Its Speed Affordable Prices Reliability Knowledge Experiance in VIP Transport

You can protect your budget with affordable transport costs by choosing the France partial transport service of VIP Transport, the most recommended company of Turkey France road transport.

"EXPRESS DELIVERY COMPETING WITH AEROPLANES"

One of the most important elements in trade is timing. For some companies, the importance of delivery time may be more important. VIP Transport delivers to all cities of both France and Turkey within 6 days with standard transport. With Express Delivery service, Turkey-France line can be reduced to less than 4 days.

Although all necessary precautions are taken against all kinds of disruptions, we can take action in a short time with our vehicles located all over France in case of a problem that may occur.

Fransa-her-gün-çıkış-tır-taşıma-karayolu

We can make France-Turkey-France complete transport departures almost every day according to customer needs.

Our France partial road transport departure days are as follows:

Export partial departure days:
Wednesday, Thursday, Friday and Saturday.

Import partial departure days:
Wednesday, Friday.

 

Bir tırın tamamını dolduramayacak miktardaki ürünlerin nakliyesinde, gönderilmek istenen ürünün kapladığı alan baz alınarak hesaplanmaktadır. Parsiyel taşımacılık modelinde aynı rotada bulunan yol üzerinde birden fazla müşterinin yükü taşınabilmektedir. Bu sayede bir taşıma aracı kullanmak yerine, taşınan ürün miktarına göre bir fiyatlandırma yapılır. Kullanılacak alan bazında fiyatlama yapıldığı için lojistik maliyetler açısından avantaj sağlanmaktadır. Ürün özelliklerine ek olarak gönderilmesi planlanan lokasyon ve tercih edilen taşıma modu da fiyatlandırmayı etkilemektedir.

Parsiyel taşımacılık düşük hacimli yükü olan şirketler için oldukça avantajlıdır. Parsiyel taşımacılık seçeneğiyle, en küçük hacimli yükleriniz bile güvenle ve en ekonomik şekilde taşınabilmektedir.

Komple taşımacılık bir tırın tümüyle kiralanmasıdır. Parsiyel taşımacılıkta, farklı müşterilere ait yükler aynı araca yüklenir. VİP Transport’un çıkış günlerinin sıklığı nedeniyle müşteri ihtiyaç duyduğu hemen her gün yükleri yola çıkmaktadır.

İhracat parsiyel çıkış günleri: Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi.
İthalat parsiyel çıkış günleri: Çarşamba, Cuma.

Hakkımızda En Doğru ve Güncel Bilgileri Öğrenmek İçin Lütfen

Fransa Parsiyel Karayolu

Fransa parsiyel karayolu firmamız Fransa’ya ürün gönderecek nakliye şirketleri arasında başarısıyla kendini kanıtlamıştır. Süreklilik ve kararlılıkla çalışmalarımızı tamamlarız, bu şirketimizin en önemli özelliklerinden biridir. Bu şekilde, Fransız lojistiği ve Fransız uluslararası taşımacılık sektöründeki hızlı gelişmelere ayak uyduruyoruz. Firmamız prensip olarak Fransa’ya mal göndermek isteyen tüm müşterilerin ihtiyaçlarını öncelikli olarak kabul etmektedir. Bu anlamda, siz değerli müşterilerimizin bize ilettiği istek ve talepler bizim için büyük önem taşımaktadır.

 • Müşterilere kelimenin tam anlamıyla kusursuz hizmet sunabildiğimiz için mutluyuz.
 • Müşterilerinin memnuniyetini sağlayan firmamız da bu yönde hızla gelişmektedir.
 • Bu anlamda, müşterilerimiz VİP Online mobil uygulamamızla 7 24 ürünlerini takip edebilme imkanı vardır
 • Şeffaf hizmet anlayışımız doğrultusundan müşterilerimizle her zaman iletişim halinde kalabiliyoruz.
 • Bu, Fransa’da sunduğumuz Lojistik hizmetlerimizin kusursuzca yapıldığınızı yakından izlemenize imkan saplamaktadır.

Fransa Parsiyel Taşımacılık

Fransa parsiyel taşımacılık firmamız siz değerli müşterilerimize sunduğu tüm hizmetlerde işinin arkasındadır. Bu anlamda, ortaya çıkabilecek Fransız nakliye ve lojistik sorunları konusunda işimizin arkasındayız ve çözüm getirmek için buradayız. Bunu göz önünde bulundurarak, müşterilerimizin mağdur olmasını önlemek için bütün olası sıkıntılar için önceden tedbirler alırız. Parsiyel taşıma için zorunlu olan belgeler Türkiye’den Fransa’ya taşımacılık konusunda dikkat edilmesi gereken konuların başlangıcında geliyor. Belgeleri doğru bir şekilde düzenlemek çok önemlidir. Aynı zamanda, bu belgelerin sınırdan geçerken sorunsuz geçiş için, hizmetin gecikmesiz bir şekilde tamamlanmasında etkili faktörlerden biridir.

 • Bu anlamda şirketimiz, sunduğu tüm Fransız kapıdan kapıya taşıma hizmetlerinde devletlerin talep ettiği belgeleri sorunsuz bir şekilde tamamlamaktadır.
 • VİP Transport Uluslararası Taşımacılık Anonim Şirketi olarak biz, kişisel eşyalarınızı yurt dışına gönderme işlemleri yapmıyor, sadece ticari yük taşımacılığı yapıyoruz.
 • VİP’te kanun koyucular tarafından belirlenmiş kurallara dikkatle hazırlanılır, yola eksiksiz çıkılır.

Fransa Parsiyel Çalışan Nakliyeciler

Deneyimli personeli ve tam donanımlı araç ve teçhizatımız ile yükleriniz firmamızda güvenle taşınmaktadır. Fransa parsiyel çalışan nakliyeciler arasında en önde gelen firmalardan biri olan VİP Transport AŞ den hemen bir teklif talebi oluşturabilirsiniz. Firmamız deneyimi ve hizmeti, Fransa taşımacılığında her türlü tehlikeli, yanıcı ve hassas malların uygun şartlarda taşınması ve yönetmeliklere uygun olarak gerekli belgelerin hazırlanması konusunda size yardımcı olacaktır.

 • Firmamız siz değerli müşterilerimizin tüm istek ve sorunlarına eksiksiz çözümler sunmaktadır.
 • Bu hedefe ulaşmak için tüm projelerimiz ve ağ bağlantılarımız sayesinde rasyonel kararlar alıyoruz.  
 • Tüm çözüm önerilerimizle uyumlu olarak, müşterilerimizin sorunlarına mümkün olan en kısa sürede yanıt veriyoruz.

Fransa Parsiyel Yapan Nakliyeci

Fransa parsiyel yapan nakliyeci firma olarak, her türlü yurt dışı taşımacılığında çözüm ortağı olup, her zaman maliyetinizi ve yükünüzün güvenliğine öncelik vererek, Fransa ve Türkiye’nin dört bir yanındaki birçok ortak ofis tarafından en uygun maliyet, en hızlı transit süresi ve sizin için en ekonomik teslimat koşulları sunmak için yurt dışı taşımacılığınızda maliyet avantajı sağlıyoruz. İç yükleme ve boşaltma hizmetlerimiz sizin için en uygun fiyatlarla sağlıyoruz. 

 • Fransa taşımanız her boyutta veya toplu olarak gönderilmesi gereken her türlü yük ve eşyalar için en uygun Türkiye Fransa arası taşımacılık ve nakliye sözleşmeleriyle hizmetinizdedir.
 • Eşyalarınız ve mallarınızı teslim edildiği şartlara göre analiz, uygun kargo teslimi, yükleme planlaması, yükleme, boşaltma izleme ve raporlama ile hizmetinizdeyiz.
 • Fransa karayolu taşıma konusunda her zaman yanınızdayız.

Hakkımızda En Doğru ve Güncel Bilgileri Öğrenmek İçin Lütfen