Türkiye - Fransa - Türkiye

hattında, Fransa nakliye Parsiyel ve Komple yükleriniz 6 gün içinde varış noktasına teslim edilir.

fransa nakliye cikis gunleri hemen her gundur
VİP-aş-website logo

FRANSA NAKLİYE HİZMETLERİMİZ

Lojistik sektörünün başarılı markası VİP Transport, 1998 yılından beri uluslararası taşımacılık, lojistik, Fransa nakliye ve antrepo hizmetleri vermektedir.

Fransa Nakliye

Fransa-Türkiye hattının uzmanlığı ve sahadaki hâkimiyetiyle; Türkiye ve Fransa’nın dört bir yanına kusursuz bir karayolu taşımacılığı hizmeti sunar.

Perakende, tekstil, otomotiv, FMCG firmaları başta olmak üzere ülkemizde ve Fransa’da ithalat-ihracat yapan onlarca firmanın çözüm ortağı olmuştur.

Lojistik Hizmetleri

VİP Transport, müşterilerinin ihtiyaçlarıyla doğru orantılı lojistik hizmetleri vererek, yüklendikleri işleri onların adına daha hızlı, ekonomik ve en kaliteli şekilde yerine getirip, katma değer yaratır.

Depo/antrepo hizmetleri ve stok yönetimi ile tedarik zinciri boyunca paydaşlarının maliyetlerini azaltmayı ve süreçlerini iyileştirmeyi hedefler.

Antrepo

VİP Transport, Hadımköy’de 5000m² metrekare kapalı alanda, ithalatçı ve ihracatçı firmaların işlemlerini daha hızlı ve daha güvenli bir şekilde yapabilmeleri için lojistik depolama hizmeti sunarken, genel antrepo ve yanıcı antrepo hizmetlerini de grup firması olan Lotus Antrepo aracılığıyla verir.

Hakkındaki Videoyu Oynat VİP-Ana-Fotograf-2023

FRANSA NAKLİYEDE UÇAKLA YARIŞAN TESLİMAT SÜRESİ

“Ekspres Teslimat” servisimiz kapsamında ürünleriniz çift şoförlü araçlar ile yola çıkarak 4. gün varış noktasına ulaştırılır.

Fransa-Türkiye hattında varış süresi 2 gün kısalır.

İki ülke arasındaki ticaret ve dostluğun güvenli elçisi olarak, yıllar içinde yaptığımız sayısız sefer, katettiğimiz kilometrelerce mesafe ile milyonlarca değeri ve en önemlisi güveninizi taşıdık!

FRANSA-TÜRKİYE-FRANSA NAKLİYE

Hakkındaki Videoyu Oynat VİP Transpor fransa nakliye yaparken çalıştığı kardeş firmalar

FRANSA-TÜRKİYE-FRANSA NAKLİYE

Fransa Nakliye Firması VİP Transport, ana hattı Fransa’ya hizmet vererek, sektördeki üstün başarısını “tek hat uzmanlığı” na borçludur.

Fransa’ya ihracat ve ithalatta komple çıkışlar müşteri ihtiyacı doğrultusunda hemen her gün gerçekleştirilebilmekte ve gerek komple gerekse de parsiyel taşımalar 5-6 gün arasında varış noktasına ulaştırılmaktadır.

HAKKIMIZDA

Yüzde 100 Müşteri Memnuniyeti ile Fransa Nakliye de Kusursuz Performans

Lojistik sektörünün başarılı oyuncularından biri olan Fransa Nakliye Firması VİP Uluslararası Taşımacılık, ülkemizin büyüyen ticari ihtiyaçlarına ve müşterilerine yönelik sunduğu benzersiz çözümlerle Türkiye-Fransa arasındaki ticaretin güvenilir elçisi konumundadır. 

VİP Transport, 250’nin üzerinde uzman çalışanı, filosundaki 125 tane Euro 6 çekici ve 40 tane askılı + 100 tane tenteli, çift kat, tren yüklemeli 140 mega yarı römork, en son teknolojiyle donatılmış kusursuz iletişim ağı ile Fransa Nakliye, Fransa Lojistik ve Antrepo faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sektöründe var olan teknolojik yenilikleri, dünyayla eş zamanlı olarak takip eden VİP Transport,  müşterilerinin farklı iş modellerine ve ihtiyaçlarına göre dünya standartlarında taşımacılık hizmetleri sunmak adına sürekli olarak çalışmalarını devam ettirmektedir.

2021 Yılın Lojistik Firması VİP Transport

12. ATLAS LOJİSTİK ÖDÜLLERİ

VİP ULUSLARARASI TAŞIMACILIK A.Ş.

Yeşil Lojistik firması VİP Transport

Belgelerimize Yeşil Lojistik Sertifikasını Ekledik

Çevre ve sürdürülebilirliğe verdiğimiz önemle, Yeşil Lojistik sertifikamızı almaya hak kazandık. Lojistik faaliyetlerimizde çevre dostu uygulamalar kullanarak doğanın korunmasına katkı sağlıyoruz. Müşterilerimizle birlikte, daha temiz ve sağlıklı bir dünya için çalışmaya devam ediyoruz.

FİLOMUZU GENİŞLETMEYE DEVAM EDİYORUZ
Son yatırımımızla 70 adet 2022 model tır alarak filomuzdaki özmal araç sayımızı 200'ün üzerine çıkardık.

TEKNOLOJİK ALTYAPI

VİP Online

iOS ve Android işletim sistemi ile çalışan mobil aygıtlar için özel olarak geliştirilmiş Extranet Uygulamaları ile her yerden ve her aygıttan gerçek zamanlı veri toplama ve izlenebilirlik sağlanabilmektedir.

Başlıca fonksiyonları,

  • tüm yazılımlarla entegre sistem,
  • web bazlı şeffaf takip,
  • sipariş durum sorgulama,
  • yük sorgulama,
  • hesap ekstresi sorgulama,
  • geriye yönelik raporlama,
  • otomatik proaktif raporlama.
Araç Takip Sistemi

Tırlarımız GPS Uydu takip cihazları ile anlık olarak harita üzerinden takip edilmektedir. Takip sistemi ile araç güveliğinin yanı sıra araç içinde taşınan ürünlerin güvenliği de sağlanmaktadır. Takılan araç takip cihazları ile araçların konum bilgileri anlık olarak araç takip sistemi yazılım ekranlarından takip edilebilmektedir.

BAŞARININ ANAHTARI: DOĞRU STRATEJİ, DOĞRU YATIRIM, DOĞRU KADRO

VİP Transport’un başarısının ardında yatan en büyük etken, iş yaptığı ülkenin dilinden/ekonomisinden anlayan uzman personel kadrosu ve paydaşlarının gelecekteki ihtiyaçlarını tespit edebilen ve bu doğrultuda yatırım yapmaktan çekinmeyen ticari öngörüsüdür.

Fransa’ya ihracat ve ithalatta komple çıkışlar müşteri ihtiyacı doğrultusunda hemen her gün gerçekleştirilebilmekte ve gerek komple gerekse de parsiyel taşımalar 5-6 gün arasında varış noktasına ulaştırılmaktadır.

Personel maliyetleri, iç nakliye, taşıma mesafesi, yükün kapasitesi, yakıt giderleri, nakliye süresi, liman masrafları, deniz yolu navlunu, köprü ve yol masrafları göz önününe alınarak fiyat belirlenir.